ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Третя сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 03.03.2011 р. N 62

Про затвердження Порядку і нормативів відрахувань комунальними підприємствами Житомирської міської ради до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу)

Керуючись статтею 142 Господарського кодексу України, статтями 26 та 63 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою наповнення міського бюджету, Житомирська міська рада вирішила:

1. Затвердити Порядок і нормативи відрахувань комунальними підприємствами Житомирської міської ради до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) (далі - Порядок і нормативи відрахувань) на I півріччя 2011 року наростаючим підсумком за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності згідно з додатком.

2. Звільнити комунальні виробничі житлові ремонтно-експлуатаційні підприємства, комунальне підприємство "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління", комунальне спеціалізоване ремонтно-будівельне підприємство "Зеленбуд", комунальне підприємство "Електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Житомирської міської ради та комунальне підприємство по експлуатації штучних споруд від сплати відрахувань до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) у 2011 році.

3. Управлінню по зв'язках з громадськістю міської ради дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації не пізніше як у десятиденний строк після прийняття рішення.

4. Департаментам, управлінням, відділам міської ради, до сфери управління яких відносяться комунальні підприємства, керівникам цих підприємств забезпечити надходження відрахувань частини чистого прибутку (доходу) до міського бюджету, відповідно названого Порядку і нормативів відрахувань.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 

Додаток
до рішення Житомирської міської ради
03.03.2011 N 62

Порядок і нормативи
відрахувань комунальними підприємствами Житомирської міської ради до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу)

1. Загальні положення

Відповідно до цих Порядку і нормативів відрахувань комунальні підприємства Житомирської міської ради здійснюють відрахування до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) наростаючим підсумком за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності.

2. Платники

Платниками відрахувань частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду міського бюджету наростаючим підсумком за результатами фінансово-господарської діяльності є комунальні підприємства Житомирської міської ради.

3. Об'єкт оподаткування

Об'єктом оподаткування є чистий прибуток (дохід) підприємств комунальної власності, розрахований згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку.

4. Ставки податку

Ставка податку встановлюється в розмірі 50 відсотків від чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств Житомирської міської ради, крім комунальних підприємств "Агентство з управління майном" та "Реклама", визначеного наростаючим підсумком за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності.

Для комунальних підприємств ставки податку:

- "Агентство з управління майном" у розмірі 100 відсотків;

- "Реклама" у розмірі 80 відсотків.

5. Порядок сплати

Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду міського бюджету, розраховується комунальними підприємствами Житомирської міської ради відповідно до порядку, встановленого Державною податковою адміністрацією України.

Відповідно до цих Порядку і нормативів визначена частина чистого прибутку (доходу) сплачується до загального фонду міського бюджету в терміни, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств, і зараховується на відповідний рахунок з обліку надходжень до загального фонду міського бюджету, відкритий в органах Державного казначейства за кодом бюджетної класифікації доходів 21010300.

6. Відповідальність за сплату податку

Відповідальність за правильність обчислення та своєчасність сплати відрахувань частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду міського бюджету покладається на комунальні підприємства Житомирської міської ради.

7. Контроль за сплатою податку

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку комунальні підприємства Житомирської міської ради подають у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток до Державної податкової інспекції у м. Житомирі, а копії - департаменту бюджету та фінансів міської ради та галузевим управлінням міської ради.

Контроль за правильністю та своєчасністю сплати відрахувань частини чистого прибутку (доходу) до міського бюджету здійснюється Державною податковою інспекцією у м. Житомирі.

 

Секретар міської ради

Н. П. Леонченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали