ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П'ята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12.08.2011 р. N 264

Про затвердження Порядку і нормативів відрахування до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями

Відповідно до статті 69 Бюджетного кодексу України, статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" обласна рада вирішила:

1. Затвердити Порядок і нормативи відрахування до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями (далі - Порядок і нормативи), що додаються.

2. Пропонувати державній податковій адміністрації у Закарпатській області:

згідно зі статтею 41 розділу II Податкового кодексу України здійснювати контроль за повнотою і своєчасністю сплати відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями відповідно до зазначених Порядку і нормативів;

та управлінню з питань майна комунальної власності обласної державної адміністрації щоквартально до 20 лютого, 20 травня, 20 серпня, 20 листопада відповідного року інформувати Головне фінансове управління обласної державної адміністрації про стан надходжень цього виду податку в розрізі підприємств-платників.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 7 травня 2010 року N 1108.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Бушка І. І. та постійну комісію обласної ради з питань бюджету (Брензович В. І.).

 

Голова ради

І. Балога

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Закарпатської обласної ради
12.08.2011 N 264

ПОРЯДОК І НОРМАТИВИ
відрахування до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями

1. Згідно з цим Порядком частина чистого прибутку (доходу), що відраховується комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до загального фонду обласного бюджету за відповідний період, визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, у розмірі 15 відсотків.

2. Частина чистого прибутку (доходу) сплачується комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до загального фонду обласного бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.

3. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду обласного бюджету, визначається господарськими організаціями та їх об'єднаннями відповідно до форми розрахунку, встановленого Державною податковою службою, та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємств.

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається господарськими організаціями та їх об'єднаннями до органів державної податкової служби у терміни, передбачені для подання декларації з податку на прибуток підприємств.

4. Частина чистого прибутку (доходу) сплачується у терміни, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств, і зараховується на відповідні рахунки з обліку надходжень до загального фонду обласного бюджету, відкриті в органах Державної казначейської служби за кодом платежу 21010300 "Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучається до бюджету".

5. Інформацію про нарахування та сплату частини чистого прибутку (доходу), відповідно до цих Порядку і нормативів, господарські організації та їх об'єднання подають управлінню з питань майна комунальної власності облдержадміністрації на 40 день після закінчення звітного періоду.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали