КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 серпня 2011 р. N 876

Київ

Про затвердження Порядку надання у 2011 році коштів на покриття тимчасових касових розривів спеціального фонду державного бюджету, пов'язаних з виконанням бюджетної програми "Розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування"

Відповідно до частини другої статті 29 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок надання у 2011 році коштів на покриття тимчасових касових розривів спеціального фонду державного бюджету, пов'язаних з виконанням бюджетної програми "Розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування", що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 серпня 2011 р. N 876

ПОРЯДОК
надання у 2011 році коштів на покриття тимчасових касових розривів спеціального фонду державного бюджету, пов'язаних з виконанням бюджетної програми "Розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування"

1. Цей Порядок визначає механізм надання у 2011 році коштів Укравтодору на покриття тимчасових касових розривів спеціального фонду державного бюджету, пов'язаних з виконанням бюджетної програми "Розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування" (далі - бюджетна програма), шляхом надання позик за рахунок коштів єдиного казначейського рахунка на умовах повернення до кінця року без нарахування відсотків за користування такими позиками.

2. Терміни, що вживаються у цьому Порядку, мають таке значення:

платоспроможність Казначейства - здатність органів Казначейства своєчасно та у повному обсязі забезпечувати виконання платіжних доручень розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів;

тимчасовий касовий розрив - недостатня спроможність Укравтодору на початок поточного місяця за рахунок наявного залишку коштів та очікуваних надходжень спеціального фонду державного бюджету, що зараховуються на виконання бюджетної програми, погасити бюджетні фінансові зобов'язання, які можуть виникнути протягом наступного місяця відповідно до укладених договорів про оплату робіт та послуг.

Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Бюджетному кодексі України.

3. Укравтодор складає щомісяця розрахунок тимчасових касових розривів наступного місяця з урахуванням необхідних видатків у наступному місяці на оплату робіт та послуг, які виконуються (надаються) за бюджетною програмою, та наявних і очікуваних грошових активів спеціального фонду (в тому числі залишків бюджетних коштів), що зараховуються на виконання бюджетної програми, і в разі потреби письмово звертається не пізніше ніж за два робочих дні до початку наступного місяця до Казначейства щодо надання позики, необхідної для покриття тимчасових касових розривів, разом з розрахунком відповідної суми.

Копія звернення надсилається Мінфіну.

4. Казначейство розглядає протягом одного робочого дня звернення Укравтодору і з урахуванням своєї платоспроможності, оцінки ризиків її втрати приймає рішення щодо надання позики Укравтодору.

5. Позика надається шляхом перерахування коштів з єдиного казначейського рахунка на рахунок Укравтодору, відкритий у Казначействі, про що між Казначейством і Укравтодором укладається відповідний договір. Позика надається на умовах її погашення до кінця поточного бюджетного періоду без нарахування відсотків за її користування.

6. У разі неможливості надати позику Казначейство того ж дня повідомляє Укравтодору та інформує про це Мінфін для остаточного вирішення питання.

7. Погашення позики здійснюється за рахунок надходжень спеціального фонду державного бюджету. Кінцевим строком погашення позики є 15 грудня 2011 року.

8. Операції з надання позик відображаються у бухгалтерському обліку виконання державного бюджету у порядку, встановленому Казначейством.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали