МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.02.2012

м. Київ

N 234/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 лютого 2012 р. за N 207/20520

Про затвердження Порядку оформлення та видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України"

Відповідно до статті 10 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2009 року N 1226 "Про посвідчення і нагрудний знак "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок оформлення та видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України", що додається.

2. Державній пенітенціарній службі (Лісіцков О. В.):

2.1. Забезпечити фінансування витрат, пов'язаних з виготовленням бланків посвідчень та нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України", в межах видатків, передбачених у державному бюджеті на утримання Державної пенітенціарної служби.

2.2. Організувати виготовлення, облік, зберігання та видачу посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" згідно з Порядком оформлення та видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України".

2.3. Забезпечити надсилання посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" до територіальних органів управління Державної пенітенціарної служби.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань від 28 січня 2010 року N 21 "Про затвердження Порядку оформлення та видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 лютого 2010 року за N 153/17448.

4. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію в установленому законодавством порядку.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної пенітенціарної служби генерал-майора внутрішньої служби Сидоренка С. М.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

О. Лавринович

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
10.02.2012 N 234/5

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
10 лютого 2012 р. за N 207/20520

ПОРЯДОК
оформлення та видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України"

1. Цей Порядок визначає процедуру оформлення, обліку та видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" особам, які набули статусу ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби відповідно до Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" (далі - ветеран).

2. Посвідчення "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" є документом, що підтверджує статус ветерана і його право на отримання пільг згідно із Законом України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист".

3. Для отримання посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" ветерани звертаються за останнім місцем проходження служби із заявами, до яких додають дві фотокартки розміром 35 х 45 мм.

4. Посвідчення і нагрудний знак "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" вручаються ветеранові або за його письмовим дорученням рідним чи іншим особам за останнім місцем проходження служби ветерана, про що одержувач посвідчення та нагрудного знака ставить свій підпис у відповідному обліковому документі. Бланки посвідчень є документами суворого обліку.

5. Під час заповнення посвідчення написи "ким видано", "прізвище, ім'я, по батькові" ветерана робляться без скорочень. Дата видачі зазначається цифрами та словами. Записи у посвідченні завіряються підписом керівника органу, який видав посвідчення. Його підпис, а також особистий підпис і фотокартка ветерана скріплюються гербовими печатками.

6. Для видачі посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" територіальні органи управління Державної пенітенціарної служби надсилають до департаменту кадрового забезпечення та охорони здоров'я Державної пенітенціарної служби завірені копії розрахунків вислуги років та по дві фотокартки розміром 35 х 45 мм на кожного ветерана.

7. Посвідчення і нагрудний знак видаються ветеранам безкоштовно.

8. Ветеранам із числа осіб рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби, які згідно із статтею 5 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" визнані ветеранами органів внутрішніх справ, посвідчення і нагрудний знак "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" не видаються.

9. Нагрудний знак "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України" носиться на правому боці грудей, а при носінні разом з іншими нагородами розміщується вище від них після знака "Ветеран війни".

10. Якщо посвідчення стало непридатним або було втрачено, за заявою ветерана кримінально-виконавчої служби видається нове посвідчення відповідно до цього Порядку.

11. Облік ветеранів, які отримали посвідчення та нагрудні знаки "Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України", здійснюється департаментом кадрового забезпечення та охорони здоров'я Державної пенітенціарної служби.

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

О. В. Зеркаль

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали