Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Порядку оприлюднення облдержадміністрацією наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.07.2019 р. N 515

Про затвердження Порядку оприлюднення облдержадміністрацією наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року N 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (Постанова N 835), від 30 листопада 2016 року N 867 "Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних" (Постанова N 867), від 17 квітня 2019 року N 409 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних" (Постанова N 409):

1. Затвердити такі, що додаються:

1) порядок оприлюднення облдержадміністрацією наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних;

2) перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних в облдержадміністрації;

3) форму паспорту набору даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних;

4) паспорти наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних в облдержадміністрації.

2. Визначити відповідальним за оприлюднення інформації, яка підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, в апараті облдержадміністрації завідувача сектору доступу до публічної інформації відділу інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації відділу інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації О. Новікову.

3. Відповідальному за оприлюднення інформації, яка підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, в апараті облдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій забезпечити:

1) розміщення на офіційному веб-сайті облдержадміністрації, власних офіційних веб-сайтах, власних сторінках, що знаходяться на офіційному веб-сайті облдержадміністрації (для тих, які не мають власного сайту) розпорядчих документів про визначення відповідальних осіб, які відповідають за оприлюднення інформації, яка підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних;

2) регулярне оприлюднення та оновлення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, на офіційному веб-сайті облдержадміністрації, на власних офіційних веб-сайтах, власних сторінках, що знаходяться на офіційному веб-сайті облдержадміністрації (для тих, які не мають власного сайту), наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних;

3) подання щороку до 20 лютого Державному агентству з питань електронного урядування України заповненої картки оцінки стану оприлюднення та оновлення відкритих даних за попередній рік за визначеною формою, згідно з додатком 1.

4. Головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації:

1) внести зміни до переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних у райдержадміністраціях, структурних підрозділах облдержадміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року N 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (Постанова N 835) (зі змінами);

2) внести зміни до Паспортів наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних у райдержадміністраціях, структурних підрозділах облдержадміністрації, відповідно до форми, затвердженої підпунктом 3 пункту 1 цього розпорядження.

5. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів апарату облдержадміністрації забезпечити регулярне оновлення та подання сектору доступу до публічної інформації відділу інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації наборів даних, які підлягають оприлюдненню облдержадміністрацією у формі відкритих даних, відповідно до переліку та визначеної періодичності, згідно з додатком 2.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 14 липня 2016 року N 525 "Про затвердження Порядку оприлюднення облдержадміністрацією наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (Розпорядження N 525).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації А. Гижка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. Коровій

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
15 липня 2019 року N 515

ПОРЯДОК
оприлюднення облдержадміністрацією наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

I. Загальні положення

1. Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року N 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (Постанова N 835), від 30 листопада 2016 року N 867 "Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних" (Постанова N 867), від 17 квітня 2019 року N 409 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних" (Постанова N 409) і визначає вимоги до організації забезпечення облдержадміністрацією оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних, вимоги до формату і структури наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, періодичність оновлення та порядок їх оприлюднення.

2. Оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних здійснюється за такими принципами: відкритість за замовчуванням; оперативність і чіткість; доступність і використання; порівнянність та інтероперабельність; покращене урядування і залучення громадян; інклюзивний розвиток та інновації.

3. Розпорядники інформації надають сектору доступу до публічної інформації відділу інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації частину наборів даних, які підлягають оприлюдненню облдержадміністрацією у формі відкритих даних, відповідно до переліку та визначеної цим розпорядженням періодичності, решту наборів даних - оприлюднюють самостійно на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на власних офіційних веб-сайтах, власних сторінках, що знаходяться на офіційному веб-сайті облдержадміністрації (для тих, які не мають власного сайту).

4. Сектор доступу до публічної інформації відділу інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації оприлюднює отримані від розпорядників інформації набори даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на офіційному веб-сайті облдержадміністрації протягом одного робочого дня після їх оновлення.

5. Розпорядники інформації несуть згідно із законом відповідальність за достовірність і актуальність оприлюднених наборів даних.

II. Набори даних

1. Набір даних - сукупність однорідних значень (записів) даних і метаданих, що їх описують.

2. На сторінці кожного набору даних на офіційному веб-сайті облдержадміністрації розпорядником інформації розміщується:

паспорт набору даних шляхом відображення на веб-сторінці (для перегляду за допомогою веб-браузера) та шляхом розміщення файла у відкритому машиночитаному форматі, який може бути завантажений або доступний за допомогою інтерфейсу прикладного програмування;

структура набору даних у відкритому машиночитаному форматі (електронний файл, який може бути завантажений, або інтерфейс прикладного програмування);

набір даних в одному чи кількох форматах, визначених цим Порядком;

форма для зворотного зв'язку користувачів;

інформація про подальше використання набору даних;

інформація про умови використання відкритої ліцензії.

3. Сторінка набору даних повинна містити форму для зворотного зв'язку користувачів офіційного веб-сайту облдержадміністрації із розпорядником інформації шляхом надсилання пропозицій, відгуків тощо.

Форма для зворотного зв'язку може включати форму для залишення коментарів на сторінці набору даних, гіперпосилання на таку форму чи надіслання листа електронною поштою на адресу відповідальної особи розпорядника інформації.

4. На сторінці кожного набору даних, що оприлюднюється згідно з цим Порядком, розпорядник інформації розміщує таку інформацію:

"Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов'язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов'язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних облдержадміністрації).".

III. Паспорт набору даних

1. Паспорт набору даних - сукупність метаданих, що містить опис набору даних, необхідний для його ідентифікації та використання. Паспорт набору даних містить такі елементи:

ідентифікаційний номер набору даних;

найменування набору даних (до 254 символів);

стислий опис змісту набору даних (до 4000 символів) із зазначенням інформації, що є частиною набору даних, проте не оприлюднюється через обмежений доступ до неї (із зазначенням виду інформації з обмеженим доступом щодо кожного елементу);

підстава та призначення збору інформації, що міститься в наборі даних;

відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних;

формат (формати), в якому доступний набір даних;

формат стиснення набору даних (за наявності такого стиснення);

дату і час першого оприлюднення набору даних;

дату і час внесення останніх змін до набору даних;

дату актуальності даних у наборі даних;

періодичність оновлення набору даних;

ключові слова, які відображають основний зміст набору даних;

гіперпосилання на набір даних (електронний файл для завантаження або інтерфейс прикладного програмування);

гіперпосилання на структуру набору даних (електронний файл для завантаження або інтерфейс прикладного програмування);

відомості про розпорядника інформації, у володінні якого перебуває набір даних;

відомості про відповідальну особу розпорядника інформації, яка відповідає за оприлюднення інформації згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) (далі - відповідальна особа розпорядника інформації), та адресу її електронної пошти.

2. Паспорт набору даних може також містити гіперпосилання на попередні версії набору даних, номери версій набору даних, а також інші елементи.

3. Для розміщення паспорта та структури набору даних використовуються формати XSD, JSON, CSV або інші аналогічні відкриті машиночитані формати.

4. Для оприлюднення наборів даних використовуються такі формати:

Тип даних

Формат даних

Текстові дані

TXT, RTF, ODT, DOC(X), PDF (з текстовим змістом, нескановане зображення), (X)HTML

Структуровані дані

RDF, XML, JSON, CSV, XLS(X), ODS, YAML

Графічні дані

GIF, TIFF, JPG (JPEG), PNG, GTFS, GTFS-RT

Відеодані

MPEG, MKV, AVI, FLV, MKS, MK3D

Аудіодані

MP3, WAV, MKA

Дані, розроблені з використанням програми Macromedia Flash

SWF, FLV

Архів даних

ZIP, 7z, Gzip, Bzip2

Геопросторові дані

GeoTIFF, SHP, DMF, MID/MIF, DXF, XML, GeoJSON, GPX, LOC, ARINC, AIXM

IV. Актуальність та систематизація наборів даних

1. Набори даних, які перебувають у володінні облдержадміністрації, оновлюються та оприлюднюються щоразу із зміною даних, якщо інше не передбачено законодавством.

2. Розпорядник інформації забезпечує актуальність набору даних шляхом його оновлення не пізніше п'яти робочих днів з дня внесення змін до набору даних.

Може встановлюватися така періодичність оновлення наборів даних:

для наборів даних, оприлюднених за допомогою інтерфейсу прикладного програмування: відразу після внесення змін;

для наборів даних, що мають планову періодичність оновлення: більш як один раз на день; щодня; щотижня; щомісяця; щокварталу; кожного півріччя; щороку;

для наборів даних, зміни до яких були внесені позапланово: протягом трьох робочих днів з моменту внесення таких змін.

Розпорядник інформації забезпечує оприлюднення нового набору даних протягом 10 календарних днів.

3. Оприлюднення набору даних передбачає можливість їх перегляду і завантаження без проведення додаткової авторизації, проходження автоматизованого тесту для розрізнення користувачів чи інших обмежень.

4. Розпорядник інформації забезпечує дотримання Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) щодо оприлюднення наборів даних, які містять персональні дані фізичної особи.

V. Реєстр наборів даних

1. На Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та офіційному веб-сайті облдержадміністрації розміщується реєстр наборів даних у формі систематизованого переліку наборів даних, який дає змогу ідентифікувати кожен з оприлюднених наборів даних, отримати їх головні параметри, зокрема гіперпосилання, для доступу до набору даних в Інтернеті.

2. Реєстр наборів даних повинен містити такі відомості про кожен з наборів даних, який оприлюднений на офіційному веб-сайті облдержадміністрації:

ідентифікаційний номер набору даних;

найменування набору даних (до 254 символів);

формати, в яких доступний набір даних;

гіперпосилання на сторінку набору даних;

та, у разі необхідності, інші дані.

3. Реєстр наборів даних розміщується в одному з таких відкритих машиночитаних форматів з метою повторного використання: CSV, XML, JSON, RDFa, HTML Microdata або інших аналогічних форматах.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
15 липня 2019 року N 515

ПЕРЕЛІК
наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних в облдержадміністрації

1. Довідник облдержадміністрації.

2. Інформація про організаційну структуру облдержадміністрації.

3. Інформація про нормативно-правові засади діяльності облдержадміністрації.

4. Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню облдержадміністрацією.

5. Звіт щодо задоволення запитів на інформацію.

6. Звіт щодо організації роботи зі зверненнями громадян.

7. Аналітична довідка економічного розвитку Вінницької області.

8. Інформація про стан виконання Закону України "Про запобігання корупції" (Закон N 1700-VII) в області.

9. Звіт про результати проведених заходів щодо реалізації місцевими органами виконавчої влади області державної антикорупційної політики.

10. Звіт про використання бюджетних коштів.

11. Паспорт бюджетної програми облдержадміністрації.

12. Звіт про виконання паспорту бюджетної програми облдержадміністрації.

13. Реєстри адміністративних послуг в області.

14. Реєстр регуляторних актів облдержадміністрації.

15. План підготовки проектів регуляторних актів облдержадміністрації.

16. Звіт про відстеження результативності дії регуляторного акта.

17. Розпорядження голови облдержадміністрації.

18. Проекти розпоряджень голови облдержадміністрації.

19. Річні плани закупівель облдержадміністрації.

20. Інформація про систему обліку (реєстр) публічної інформації облдержадміністрації.

21. Річний консолідований звіт про виконання фінансового плану державних підприємств, засновником яких є облдержадміністрація.

22. Інформація про отримане майно (обладнання, програмне забезпечення) у рамках міжнародної технічної допомоги.

23. Перелік дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об'єктів 2 та 3 груп із зазначенням номера та строку дії.

24. Схема планування території області.

25. Інформація про розподілення та використання медичних імунобіологічних препаратів.

26. Реєстр наборів даних облдержадміністрації.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
15 липня 2019 року N 515

Форма паспорту набору даних, які підлягають оприлюдненню в формі відкритих даних

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

 

Найменування набору даних

 

Опис змісту

 

Мова

 

Формати

 

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

 

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

 

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

 

Відповідальна особа

 

Електронна адреса відповідальної особи

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
15 липня 2019 року N 515

Паспорти наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних в облдержадміністрації

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

1 - dovidnuk

Найменування набору даних

Довідник облдержадміністрації

Опис змісту

Довідник

Мова

Українська

Формати

XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Довідник

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

2 - org-struktura

Найменування набору даних

Інформація про організаційну структуру облдержадміністрації

Опис змісту

Організаційна структура

Мова

Українська

Формати

XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Організаційна структура

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

3 - zasady-diyalnosti

Найменування набору даних

Інформація про нормативно-правові засади діяльності облдержадміністрації

Опис змісту

Нормативно-правові засади діяльності

Мова

Українська

Формати

XML

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Нормативно-правові засади діяльності

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

4 - normatuvu

Найменування набору даних

Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню облдержадміністрацією

Опис змісту

Нормативи

Мова

Українська

Формати

XML, 7Z

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Нормативи

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

5 - zvit-zaputu

Найменування набору даних

Звіт щодо задоволення запитів на інформацію

Опис змісту

Звіт щодо кількості запитів

Мова

Українська

Формати

XML

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Щомісяця

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Запити на інформацію

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

6 - zvit-zvernennya

Найменування набору даних

Звіт щодо організації роботи зі зверненнями громадян

Опис змісту

Звіт щодо роботи зі зверненнями громадян

Мова

Українська

Формати

XML

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Щокварталу, щороку

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Звернення громадян

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

7 - zvit-econ

Найменування набору даних

Аналітична довідка економічного розвитку Вінницької області

Опис змісту

Аналітична довідка

Мова

Українська

Формати

XML

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Щомісяця

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Аналітична довідка

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

8 - zap-kor-zvit

Найменування набору даних

Інформація про стан виконання Закону України "Про запобігання корупції" (Закон N 1700-VII) в області

Опис змісту

Інформація

Мова

Українська

Формати

XML

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Інформація

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

9 - antukor-zvit

Найменування набору даних

Звіт про результати проведених заходів щодо реалізації місцевими органами виконавчої влади області державної антикорупційної політики

Опис змісту

Звіт

Мова

Українська

Формати

XML

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Звіт

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

10 - budjet

Найменування набору даних

Звіт про використання бюджетних коштів

Опис змісту

Бюджетні кошти

Мова

Українська

Формати

XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Бюджетні кошти

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

11 - passport-budjetnoi-programu

Найменування набору даних

Паспорт бюджетної програми облдержадміністрації

Опис змісту

Паспорт бюджетної програми

Мова

Українська

Формати

XML, XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Щороку

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Паспорт бюджетної програми

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

12 - zvit-budjetna-programa

Найменування набору даних

Звіт про виконання паспорту бюджетної програми облдержадміністрації

Опис змісту

Звіт

Мова

Українська

Формати

XML, XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних
(у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Щороку

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Звіт

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

13 - admin-poslugy

Найменування набору даних

Реєстри адміністративних послуг в області

Опис змісту

Реєстр

Мова

Українська

Формати

XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Реєстр

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

14 - regulyatorni-aktu

Найменування набору даних

Реєстр регуляторних актів облдержадміністрації

Опис змісту

Реєстр

Мова

Українська

Формати

XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Реєстр

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

15 - plan-regulyatorni-aktu

Найменування набору даних

План підготовки проектів регуляторних актів облдержадміністрації

Опис змісту

План

Мова

Українська

Формати

XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

План

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

16 - zvit-regulyatorni-aktu

Найменування набору даних

Звіт про відстеження результативності дії регуляторного акта

Опис змісту

Звіт

Мова

Українська

Формати

XML

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Звіт

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

17 - rozporyadjennya

Найменування набору даних

Розпорядження голови облдержадміністрації

Опис змісту

Розпорядження

Мова

Українська

Формати

XML, XLSX, 7Z

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Розпорядження

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

18 - proektu-rozporyadjen

Найменування набору даних

Проекти розпоряджень голови облдержадміністрації

Опис змісту

Проекти розпоряджень

Мова

Українська

Формати

XML, XLSX, 7Z

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Проекти розпоряджень

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

19 - planu-zakupivel

Найменування набору даних

Річні плани закупівель облдержадміністрації

Опис змісту

План закупівель

Мова

Українська

Формати

XML, XLSX, 7Z

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

План закупівель

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

20 - systema-obliku

Найменування набору даних

Інформація про систему обліку (реєстр) публічної інформації облдержадміністрації

Опис змісту

Інформація про систему обліку

Мова

Українська

Формати

XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Інформація про систему обліку

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

21 - konsolidovannuy-zvit

Найменування набору даних

Річний консолідований звіт про виконання фінансового плану державних підприємств, засновником яких є облдержадміністрація

Опис змісту

Консолідований звіт

Мова

Українська

Формати

XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Щороку

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Консолідований звіт

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

22 - majno-tekhnichna-dopomoga

Найменування набору даних

Інформація про отримане майно (обладнання, програмне забезпечення) у рамках міжнародної технічної допомоги

Опис змісту

Інформація про отримане майно

Мова

Українська

Формати

XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Інформація про отримане майно

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

23 - dozvolu-vukudu

Найменування набору даних

Перелік дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об'єктів 2 та 3 груп із зазначенням номера та строку дії

Опис змісту

Перелік дозволів

Мова

Українська

Формати

XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Перелік дозволів

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

24 - skhema-planuvannya

Найменування набору даних

Схема планування території області

Опис змісту

Схема планування

Мова

Українська

Формати

XML

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Схема планування

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

25 - meduchni-preparatu

Найменування набору даних

Інформація про розподілення та використання медичних імунобіологічних препаратів

Опис змісту

Інформація

Мова

Українська

Формати

XML, XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Інформація

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

26 - reestr-naboriv-danukh

Найменування набору даних

Реєстр наборів даних облдержадміністрації

Опис змісту

Реєстр

Мова

Українська

Формати

XLSX, CSV

Формат стиснення набору даних (у разі наявності такого стиснення)

 

Дата і час першого оприлюднення набору даних

 

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

 

Дата актуальності даних у наборі даних

 

Періодичність оновлення набору даних

Відразу після внесення змін

Підстава оприлюднення набору даних

 

Ключові слова

Реєстр

Гіперпосилання на набір даних

 

Гіперпосилання на структуру набору даних

 

Розпорядник інформації

Вінницька обласна державна адміністрація

Відповідальна особа

О. Новікова

Електронна адреса відповідальної особи

novikova@vin.gov.ua

Примітка

Порожні поля заповнюються під час оприлюднення набору даних на офіційному веб-сайті облдержадміністрації

 

Додаток 1
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
15 липня 2019 року N 515

КАРТКА
оцінки стану оприлюднення і оновлення відкритих даних

Критерій (запитання)

Вага критерію (оцінка), обґрунтування відповіді

I. Політика відкритих даних

1. Чи затверджений розпорядником інформації внутрішній розпорядчий документ (акт) щодо відкритих даних?

Так (1)
Ні (0)

Зазначте реквізити такого документа (акта) (дату прийняття, номер та назву).

 

2. Чи затверджена розпорядником інформації періодичність оновлення наборів даних, передбачених переліком наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних (додаток до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. N 835 (Постанова N 835) (Офіційний вісник України, 2015 р., N 85, ст. 2850) (далі - перелік)?

Так (1)
Ні (0)

3. Який підхід застосовується розпорядником інформації до оприлюднення даних (публічної інформації)?
Реактивний підхід - дані оприлюднюються виключно відповідно до Положення
Проактивний підхід - дані оприлюднюються відповідно до Положення, запитів громадськості та ініціативи розпорядника

Проактивний (2)
Реактивний (1)

4. Чи оприлюднює розпорядник інформації набори даних, передбачених Положенням про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. N 835 (Постанова N 835) (далі - Положення)?

Розпорядник оприлюднює всі передбачені Положенням набори даних (3)
Розпорядник оприлюднює більше 50 відсотків передбачених Положенням наборів даних (2)
Розпорядник оприлюднює менше 50 відсотків передбачених Положенням наборів даних (1)
Розпорядник не оприлюднив жодного передбаченого Положенням набору даних (0)

Наведіть перелік наборів даних, які відповідно до Порядку повинні оприлюднюватися розпорядником інформації у форматі відкритих даних, та зазначте, які набори фактично оприлюднюються.
Надайте пояснення у випадку наявності неоприлюднених наборів даних.

 

5. Чи оприлюднює розпорядник інформації додаткові набори даних, крім передбачених Положенням?

Так (1)
Ні (0)

У випадку відповіді "так" на це питання зазначте додаткові набори даних та посилання на них. За яким принципом було обрано саме ці набори, в якому порядку здійснюється їх оприлюднення?

 

II. Потенціал обробки та аналізу відкритих даних

1. Чи визначена розпорядником інформації посадова особа (структурний підрозділ), відповідальна за оприлюднення відкритих даних?

Так, посадова особа (структурний підрозділ) уповноважена на оприлюднення відкритих даних посадовими інструкціями (положеннями) (3)
Так, посадова особа (структурний підрозділ) уповноважена на оприлюднення відкритих даних розпорядчим
актом керівника розпорядника (2)
Так, посадова особа (структурний підрозділ)
не уповноважена на оприлюднення відкритих даних, але фактично провадить цю діяльність (1)
Ні (0)

2. Чи фінансується реалізація проектів, пов'язаних з відкритими даними?
Зазначте джерела фінансування.

Множинний вибір:
в рамках коштів державного бюджету (1);
в рамках проектів міжнародної технічної допомоги (1);
в рамках інших джерел фінансування (1);
фінансування відсутнє (0)

Якщо фінансування такої діяльності здійснюється в рамках інших джерел фінансування, зазначте їх.

 

3. Оцініть робоче навантаження на відповідальну за оприлюднення відкритих даних посадову особу (структурний підрозділ), пов'язане із провадженням діяльності в сфері відкритих даних.
Відповідь на це питання надається тільки розпорядником інформації, що оприлюднив всі передбачені переліком набори даних.

В межах норми (2)
Надлишкове (1)
Критичне (0)

4. Чи існує взаємодія з іншими розпорядниками інформації в процесі діяльності щодо відкритих даних?

Так (1)
Ні (0)

У випадку відповіді "так" зазначте, з якими саме.

 

5. Які заходи взаємодії з іншими розпорядниками інформації в процесі діяльності щодо відкритих даних здійснюються?

Множинний вибір:
висвітлення у засобах масової інформації спільної діяльності щодо відкритих даних (1);
навчання та впровадження передових практик управління даними та оприлюднення відкритих даних (1);
заходи із стандартизації даних (1);
ваш варіант (1)
1 бал за одну відповідь, максимальна кількість балів - 3

Надайте посилання на публікації або інші матеріали щодо таких заходів.

 

6. Чи використовує розпорядник інформації міжнародні стандарти в сфері відкритих даних?

Так (1)
Ні (0)

У випадку відповіді "так" наведіть приклади.

 

7. Чи проводилося для посадових осіб розпорядника інформації навчання з практичних питань оприлюднення відкритих даних?

Так (1)
Ні (0)

У випадку відповіді "так" наведіть приклади та посилання на публікації та інші матеріали щодо таких навчань.

 

8. Чи проводилося навчання посадових осіб розпорядника інформації щодо положень законодавства України щодо обігу інформації з обмеженим доступом, зокрема порядку поширення персональних даних?

Так (1)
Ні (0)

9. Чи здійснювався аудит наявних у розпорядника інформації відкритих даних?

Так (1)
Ні (0)

Зазначте організацію, що проводила аудит, строки його проведення та зазначте результати аудиту.

 

III. Якість відкритих даних (оцінюється окремо кожен набір даних)

1. Чи дотримується розпорядник інформації визначеної паспортом набору даних частоти оновлення?

Так (1)
Ні (0)

2. Чи в повному обсязі оприлюднено набір відкритих даних, визначений Положенням?

Так (1)
Ні (0)

3. Чи доступні дані оприлюдненого набору для автоматичної обробки інформації (машиночитані)?

Так (1)
Ні (0)

4. Чи містить набір даних помилки та друкарські помилки?

Ні (1)
Так (0)

5. До якого типу даних відноситься набір?
Необхідне підкреслити.

Текстові дані
Структуровані дані
Графічні дані
Відеодані
Аудіодані
Дані, розроблені з використанням програми Macromedia Flash
Архів даних

6. Оцініть якість набору даних.
Відповідь на це питання надається тільки стосовно структурованих наборів даних

Множинний вибір:
у структурі файла немає порожніх рядків на початку або всередині (1);
у першому рядку записані назви атрибутів латиницею (1);
у таблиці не використовується форматування
(стиль, колір чи
розмір шрифтів, колір заповнення комірок) (1);
у межах одного атрибута вживається один тип даних. Тобто, якщо в певній графі записані числові дані, у ній не має бути текстових даних (1);
у межах одного атрибута використовується один формат запису дат, назв, чисел (1);
у даних немає
дублікатів (1)
Максимальна кількість балів - 5

7. Чи оприлюднений набір даних у первинній (неагрегованій) формі?
Відповідь на це питання надається тільки стосовно структурованих наборів даних

Так (1)
Ні (0)

8. Чи містить текстовий набір скановані зображення?
Відповідь на це питання надається тільки стосовно текстових наборів даних.

Ні (1)
Так (0)

9. Оцініть якість оформлення набору даних.

Множинний вибір:
назва набору відповідає зазначеному в переліку (1);
опис набору є повним (1);
набір містить коректні ключові слова (1);
назва файла набору містить номер версії або дату, на яку актуальні дані (1)

IV. Залучення користувачів до системи оприлюднення відкритих даних

1. Чи отримує розпорядник інформації зворотний зв'язок від користувачів відкритих даних?

Так (1)
Ні (0)

У випадку відповіді "так" наведіть приклади.

 

2. Які саме суб'єкти виступають користувачами відкритих даних розпорядника інформації?
Зазначте, які юридичні особи, громадські формування без статусу юридичної особи, фізичні особи використовують відкриті дані розпорядника і з якою метою.

Множинний вибір
1 бал за одну відповідь, максимальна кількість балів - 3

3. У який спосіб розпорядник інформації отримує зворотний зв'язок від користувачів відкритих даних?
Відповідь надається у випадку відповіді "так" на питання, що міститься у пункті 1 цього розділу

Множинний вибір:
електронні листи/ електронні форми (1);
соціальні мережі (1);
публічні зустрічі та громадські обговорення (1);
фокус-групи (1);
бета-тестування нових наборів відкритих даних (1);
ваш варіант (1)
Максимальна кількість балів - 3

Який, на вашу думку, найефективніший метод (методи) взаємодії розпорядника інформації з користувачами відкритих даних?

 

4. Чи здійснює розпорядник інформації заходи з інформування щодо діяльності у сфері відкритих даних?

Так (1)
Ні (0)

У випадку відповіді "так", яким чином (у прес-релізах, за допомогою зв'язків з громадськістю, в процесі здійснення тренінгів для громадськості тощо), наведіть приклади.

 

5. Чи повідомляє розпорядник інформації користувачам відкритих даних про оприлюднення та оновлення таких даних?

Так (1)
Ні (0)

У випадку відповіді "так" наведіть приклади.

 

6. Чи аналізує розпорядник інформації результати зворотного зв'язку із користувачами відкритих даних?

Так (1)
Ні (0)

У випадку відповіді "так" наведіть приклади такого аналізу та вкажіть, як були використані його результати.

 

7. Чи існують у розпорядника інформації механізми залучення користувачів даних до визначення нових наборів даних, що підлягають оприлюдненню (процедури інформування осіб, відповідальних за прийняття рішень щодо оприлюднення нового набору даних, про зворотній зв'язок користувачів тощо)?

Так (1)
Ні (0)

У випадку відповіді "так" наведіть приклади.

 

V. Вплив відкритих даних

1. Чи сприяє розпорядник інформації використанню оприлюднених наборів відкритих даних?

Так (1)
Ні (0)

У випадку відповіді "так" наведіть відповідні заходи.

 

2. Чи використовує розпорядник інформації відкриті дані у процесі формування політики та планування діяльності (у тому числі шляхом розроблення внутрішніх положень, проведення аналізу політики (оцінка чинної політики) або створення програмних планів, проведення аналізу бюджетних показників тощо)?

Так (1)
Ні (0)

У випадку відповіді "так" наведіть випадки використання відкритих даних.

 

3. Яким чином розпорядник інформації здійснює моніторинг використання відкритих даних?

Множинний вибір:
веб-аналітика, доступ API, завантаження (1);
зворотний зв'язок користувачів (1);
офіційні комунікації (1);
дослідження наслідків (1);
ваш варіант (1)
Максимальна кількість балів - 3

У випадку здійснення моніторингу зазначте його результати.

 

4. Чи проводиться розпорядником інформації оцінка впливу оприлюднення відкритих даних?

Так (1)
Ні (0)

У випадку відповіді "так" зазначте, з якою періодичністю (щороку, щопівроку, щокварталу), надайте методику оцінки впливу.

 

5. Опишіть, які саме переваги мають оприлюднені розпорядником інформації набори даних для громадськості?

Множинний вибір:
підвищення прозорості в діяльності розпорядника (1);
створення додаткової економічної цінності (1);
підвищення ефективності робочих процесів розпорядника (1);
економія та зменшення витрат на оплату праці розпорядника (1);
ваш варіант (1)
Максимальна кількість балів - 3

 

Начальник управління
інформаційних технологій
апарату облдержадміністрації

Я. Курзанов

 

Додаток 2
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
15 липня 2019 року N 515

СКЛАД ТА ПЕРІОДИЧНІСТЬ
подання інформації, яка підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних

N
з/п

Набір даних

Розпорядник інформації (орган виконавчої влади (структурний підрозділ), відповідальний за підготовку та подання інформації)

Періодичність подання

Терміни

1.

Довідник облдержадміністрації

Загальний відділ управління діловодства та контролю апарату облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

2.

Інформація про організаційну структуру облдержадміністрації

Відділ з питань персоналу апарату облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

3.

Інформація про нормативно-правові засади діяльності облдержадміністрації

Відділ з питань персоналу апарату облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

4.

Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню облдержадміністрацією

Загальний відділ управління діловодства та контролю апарату облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

5.

Звіт щодо задоволення запитів на інформацію

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації відділу інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації

Щомісяця

Не пізніше 5 днів після внесення змін

6.

Звіт щодо організації роботи зі зверненнями громадян

Відділ роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації

Щокварталу, щороку

Не пізніше 5 днів після внесення змін

7.

Аналітична довідка економічного розвитку Вінницької області

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації

Щомісяця

Не пізніше 5 днів після внесення змін

8.

Інформація про стан виконання Закону України "Про запобігання корупції" (Закон N 1700-VII) в області

Сектор з питань запобігання корупції апарату облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

9.

Звіт про результати проведених заходів щодо реалізації місцевими органами виконавчої влади області державної антикорупційної політики

Сектор з питань запобігання корупції апарату облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

10.

Звіт про використання бюджетних коштів

Департамент фінансів облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

11.

Паспорт бюджетної програми облдержадміністрації

Департамент фінансів облдержадміністрації

Щороку

Не пізніше 5 днів після внесення змін

12.

Звіт про виконання паспорту бюджетної програми облдержадміністрації

Департамент фінансів облдержадміністрації

Щороку

Не пізніше 5 днів після внесення змін

13.

Реєстри адміністративних послуг в області

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

14.

Реєстр регуляторних актів облдержадміністрації

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

15.

План підготовки проектів регуляторних актів облдержадміністрації

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

16.

Звіт про відстеження результативності дії регуляторного акта

Структурні підрозділи облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

17.

Розпорядження голови облдержадміністрації

Загальний відділ управління діловодства та контролю апарату облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

18.

Проекти розпоряджень голови облдержадміністрації

Загальний відділ управління діловодства та контролю апарату облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

19.

Річні плани закупівель облдержадміністрації

Відділ господарського забезпечення управління фінансового та господарського забезпечення апарату облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

20.

Інформація про систему обліку (реєстр) публічної інформації облдержадміністрації

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації відділу інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

21.

Річний консолідований звіт про виконання фінансового плану державних підприємств, засновником яких є облдержадміністрація

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації
Управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації

Щороку

Не пізніше 5 днів після внесення змін

22.

Інформація про отримане майно (обладнання, програмне забезпечення) у рамках міжнародної технічної допомоги

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації
Управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

23.

Перелік дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об'єктів 2 та 3 груп із зазначенням номера та строку дії

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

24.

Схема планування території області

Департамент будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

25.

Інформація про розподілення та використання медичних імунобіологічних препаратів

Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

26.

Реєстр наборів даних облдержадміністрації

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації відділу інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації

Відразу після внесення змін

Не пізніше 5 днів після внесення змін

 

Начальник управління
інформаційних технологій
апарату облдержадміністрації

Я. Курзанов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали