МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 квітня 2012 року N 328

Про затвердження Порядку організації та проведення правових семінарів у Міністерстві культури України

Відповідно до підпункту 23 пункту 10 Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 N 1040, та з метою забезпечення організації і впорядкування роботи щодо проведення правових семінарів для працівників Міністерства культури України, а також працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінкультури, наказую:

1. Затвердити Порядок організації та проведення правових семінарів у Міністерстві культури України (далі - Порядок), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Міністерства культури України забезпечити присутність представників на правових семінарах Міністерства.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, забезпечити участь їх представників у правових семінарах Міністерства.

4. Управлінню правового забезпечення (Петасюк Л. В.):

4.1. довести наказ до відома керівників структурних підрозділів Міністерства культури України, керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінкультури;

4.2. забезпечити виконання вимог Порядку.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. А. Кулиняк


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства культури України
10.04.2012 N 328


Порядок
організації та проведення правових семінарів у Міністерстві культури України

1. Цей Порядок визначає процедуру організації (підготовки, проведення) та обліку правових семінарів, що проводяться Міністерством культури України (далі - Мінкультури).

2. Метою проведення правових семінарів (далі - семінари) у Мінкультури є набуття практичних знань та підвищення професійного рівня працівників у правовому полі галузі культури.

3. До участі у семінарах запрошуються працівники структурних підрозділів Мінкультури, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління, яким питання, що висвітлюються на семінарах, необхідні для подальшого використання у роботі.

4. Семінари, як правило, проводяться у приміщенні Мінкультури. Тривалість кожного семінару залежить від об'єму матеріалу для висвітлення теми семінару, але не може перевищувати 3 години з перервою 20 хвилин. Одна й та сама тема семінару може бути поділена на декілька частин.

5. Семінари мають право проводити начальник управління правового забезпечення, заступник начальника управління правового забезпечення - начальник відділу правової експертизи, начальник відділу застосування законодавства, завідувач сектору ведення претензійно-позовної роботи, головні спеціалісти-юрисконсульти відділу правової експертизи, відділу застосування законодавства, сектору ведення претензійно-позовної роботи управління правового забезпечення Мінкультури.

До спільного проведення семінарів можуть долучатися інші працівники Мінкультури, а також інші фахівці у галузі права.

6. За організаційно-методичне забезпечення семінарів відповідає управління правового забезпечення.

7. Орієнтовний перелік тематики правових семінарів у Мінкультури (далі - перелік) затверджується кожного півріччя. У переліку зазначаються теми семінарів, структурні підрозділи Мінкультури, які їх запропонували, короткий зміст семінару, працівник, відповідальний за проведення семінару, термін його проведення. Управління правового забезпечення Мінкультури може переглядати перелік та за результатами перегляду вносити зміни до нього.

Пропозиції щодо тематики семінарів можуть також вносити підприємства, установи та організації, що належать до сфери управління Мінкультури. У разі виникнення нагальної потреби у проведенні семінару на тему, яка не передбачена переліком, він проводиться позачергово.

8. Інформація про проведення семінарів (час, місце, тема) працівникам Мінкультури передається в усній та письмовій формах та у робочому порядку (електронний зв'язок). Працівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінкультури, запрошуються до участі в семінарі по факсу або у телефонному режимі.

9. Працівники Мінкультури, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління, які виявили бажання взяти участь у семінарі, повинні завчасно зареєструватися. Реєстрація учасників проходить щоразу в день проведення семінару за півгодини до початку семінару. При реєстрації зазначається дата, прізвище, ім'я, по батькові, займана посада та місце роботи учасника семінару.

10. Для проведення кожного семінару складаються методичні матеріали, які готує працівник, відповідальний за його проведення. Учасники семінару при реєстрації отримують методичні матеріали для ознайомлення із темою семінару. У разі, якщо семінар проводиться спільно з іншими структурними підрозділами Мінкультури, вони готують методичні матеріали та погоджують їх зміст з управлінням правового забезпечення.

11. За результатами проведення семінарів в управлінні правового забезпечення ведеться журнал обліку проведення семінарів, в якому зазначається дата проведення семінару, тема, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка проводила семінар, присутні на семінарі, примітки.

Перелік тематики правових семінарів, реєстрація учасників семінарів та методичні матеріали до них зберігаються в окремій папці в управлінні правового забезпечення Мінкультури. Про кількість проведених семінарів управління правового забезпечення інформує Мін'юст.

12. Якщо тема семінару відома учасникам завчасно, вони можуть по даній темі подавати запитання до управління правового забезпечення, але не пізніше ніж за день до проведення семінару. Всі завчасно подані запитання розглядаються на семінарі.

 

Начальник управління
правового забезпечення

Л. В. Петасюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали