ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.09.2011 р. N 1700

Про затвердження Порядку організації та проведення зустрічей з іноземними делегаціями, групами та окремими іноземцями

З метою впорядкування організації та проведення зустрічей голови Київської міської державної адміністрації, першого заступника голови, заступників голови Київської міської державної адміністрації з іноземними делегаціями, групами та окремими іноземцями з числа представників дипломатичних установ, міжнародних організацій, іноземних суб'єктів господарської діяльності та ін., ініційованих іноземною стороною:

1. Затвердити Порядок організації та проведення зустрічей з іноземними делегаціями, групами та окремими іноземцями, що додається.

2. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити дотримання цього порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
16.09.2011 N 1700

ПОРЯДОК
організації та проведення зустрічей з іноземними делегаціями, групами та окремими іноземцями

Цей Порядок встановлює процедуру організації та проведення зустрічей з іноземними делегаціями, групами та окремими іноземцями (далі - іноземцями) з числа представників дипломатичних установ, міжнародних організацій, іноземних суб'єктів господарської діяльності та ін., ініційованих іноземною стороною, за участю посадових осіб виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з урахуванням загальноприйнятих міжнародних норм, правил і традицій.

1. Установити, що зустрічі з іноземцями здійснюються виключно з відома голови Київської міської державної адміністрації, першого заступника голови, заступників голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

2. Організація зустрічей з іноземцями:

2.1. Напередодні зустрічі за дорученням голови Київської міської державної адміністрації або першого заступника голови, заступників голови Київської міської державної адміністрації управлінням міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) із залученням профільних управлінь виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а у разі необхідності, відповідних міністерств і відомств України, місцевих органів виконавчої влади, неурядових організацій здійснюється попереднє вивчення репутації та кредитної історії іноземної сторони. У разі неможливості отримання достатньої інформації щодо репутації та кредитної історії чи іншої вагомої інформації щодо іноземної сторони, зустріч відтерміновується до моменту надходження такої інформації.

2.2. Для з'ясування формату й доцільності проведення зустрічей за участю голови Київської міської державної адміністрації, першого заступника голови, заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків, з метою підвищення ефективності та змістовності таких зустрічей, більш ретельної перевірки заявлених тем для обговорення та надання завчасної експертної оцінки пропозицій як правило проводиться попередня зустріч на робочому рівні з ініціаторами зустрічей.

2.3. На підставі письмового доручення голови Київської міської державної адміністрації або першого заступника голови, заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків організацію попередніх зустрічей на робочому рівні ініціює управління міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.4. Для підготовки та наповнення зустрічей з іноземцями за участю голови Київської міської державної адміністрації, першого заступника голови, заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків практичним змістом, з метою надання компетентних висновків з окремих питань, що потребують фахової підготовки, управління міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) має право, у разі необхідності, залучати до кола учасників зустрічей спеціалістів відповідних структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в залежності від питань, які становлять предмет обговорення.

2.5. За підсумками проведення профільними структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) попередньої зустрічі протягом двох днів складається звіт та подається голові Київської міської державної адміністрації, що містить інформацію про досягнуті домовленості, попередні висновки та пропозиції щодо доцільності проведення зустрічі за участю голови Київської міської державної адміністрації, першого заступника голови, заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

2.6. Для проведення зустрічі учасники зустрічі від виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повинні мати у необхідному обсязі тези, затверджені керівництвом виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Під час зустрічей учасники зустрічі від виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повинні озвучувати позицію керівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо предмету обговорення. Висловлення точок зору, підходів, пропозицій повинно узгоджуватися з позицією керівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), з питань, що обговорюються. Утримуватись, у разі відсутності позиції з питань, які пропонуються іноземною стороною для обговорення, від висловлювання власної думки до вивчення питання по суті та формування позиції керівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.7. Погодження, візування будь-яких протоколів намірів, меморандумів та угод про співпрацю з потенційними іноземними партнерами здійснюється за попереднім погодженням з головою Київської міської державної адміністрації.

3. Проведення зустрічей з іноземцями:

3.1. Виходячи з необхідності раціонального планування робочих графіків голови Київської міської державної адміністрації, першого заступника голови, заступників голови Київської міської державної адміністрації, пріоритет надається зустрічам з іноземцями в залежності від статусу.

3.2. Перший заступник голови, заступники голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків проводять особисті зустрічі з іноземцями або уповноважують письмовим дорученням керівників та співробітників підпорядкованих структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення таких зустрічей.

3.3. Переговори проводяться згідно з погодженими головою Київської міської державної адміністрації або першим заступником голови, заступниками голови Київської міської державної адміністрації та, в обов'язковому порядку, управлінням міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) тезами. Відповідальність за якісну підготовку тез несуть керівники головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), які їх готують.

3.4. Організація та проведення зустрічей з іноземцями за участю голови Київської міської державної адміністрації, першого заступника голови, заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків забезпечується управлінням міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.5. За підсумками проведення зустрічі з іноземцями за участю голови Київської міської державної адміністрації, першого заступника голови, заступників голови Київської міської державної адміністрації відповідним структурним підрозділом виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), який визначається в залежності від порядку денного переговорів, протягом трьох днів складається протокол зустрічі, який затверджується головуючим на зустрічі та надсилається до управління міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У тексті протоколів зустрічей, у разі необхідності, зазначаються доручення відповідним структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), до компетенції яких належить вирішення питань, що були визначені під час зустрічей.

3.6. Протоколи зустрічей зберігаються в управлінні міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в окремій номенклатурній справі.

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали