Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Порядку підготовки звіту про діяльність Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 29 червня 2017 року N 826

м. Київ

Про затвердження Порядку підготовки звіту про діяльність Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Відповідно до Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Затвердити Порядок підготовки звіту про діяльність Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що додається.

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг
29 червня 2017 року N 826

Порядок
підготовки звіту про діяльність Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок визначає процедуру підготовки звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), у звітному році (далі - Річний звіт).

1.2. Річний звіт має містити інформацію про результати:

моніторингу ринків у сферах енергетики та комунальних послуг;

планів роботи та результатів діяльності НКРЕКП;

здійснення державного контролю на відповідних ринках;

співпраці НКРЕКП з міжнародними організаціями, регуляторними органами інших держав і Радою регуляторних органів Енергетичного Співтовариства;

виконання річного плану державного контролю суб'єктів господарювання, що провадять діяльність на ринках у сферах енергетики та комунальних послуг, у попередньому році;

іншу інформацію, яка висвітлює діяльність НКРЕКП у звітному році.

1.3. Проект Річного звіту формується не пізніше 01 квітня року, наступного за звітним, Департаментом стратегічного розвитку та планування (далі - Департамент) та Робочою групою, створеною відповідним наказом НКРЕКП щорічно в останній декаді листопада звітного року.

1.4. До складу Робочої групи входять представники всіх структурних підрозділів НКРЕКП, які одночасно призначаються відповідальними за зведення інформації по кожному самостійному структурному підрозділу.

Керівником Робочої групи призначається представник Департаменту.

1.5. Структура проекту Річного звіту, графік надання матеріалів та відповідальні виконавці структурних підрозділів НКРЕКП затверджуються наказом НКРЕКП про створення Робочої групи для підготовки Річного звіту.

1.6. Звіт про виконання річного плану державного контролю суб'єктів господарювання, що провадять діяльність на ринках у сферах енергетики та комунальних послуг, за попередній рік (далі - Звіт про виконання плану з контролю) готується Департаментом ліцензійного контролю.

1.7. Звіт про виконання плану з контролю готується на виконання Плану заходів зі здійснення державного контролю ліцензіатів НКРЕКП у звітному році, затвердженого постановою НКРЕКП на підставах, визначених статтею 19 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та статтею 19 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII), та є складовою Річного звіту.

2. Загальні вимоги до формування Річного звіту

2.1. Робоча група у двотижневий термін з дня її створення визначає строки та формат надання матеріалів (текстова частина, таблиці, графіки, малюнки тощо), необхідних для підготовки проекту Річного звіту.

2.2. Структурні підрозділи у строки та форматі, визначені Робочою групою, надають Робочій групі матеріали до розділів проекту Річного звіту у паперовому та електронному вигляді.

2.3. Робоча група на підставі матеріалів та пропозицій, отриманих від структурних підрозділів, у двотижневий термін готує попередній проект Річного звіту.

Робоча група за участю структурних підрозділів вносить зміни, виправлення, уточнення, доповнення до попереднього проекту Річного звіту до 24 лютого року, наступного за звітним.

2.4. Робоча група на підставі остаточних матеріалів, отриманих від структурних підрозділів, готує проект Річного звіту до 01 березня року, наступного за звітним, та надає до Управління адміністративної діяльності на літературне редагування.

Остаточні матеріали надаються Робочій групі за підписом керівника структурного підрозділу та за погодженням з членом НКРЕКП або керівником апарату відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

2.4. Управління адміністративної діяльності здійснює літературне редагування проекту Річного звіту протягом першої декади березня року, наступного за звітним.

Одночасно проект Річного звіту надається на розгляд членам НКРЕКП, керівнику апарату та керівникам структурних підрозділів.

2.5. Після завершення літературного редагування, розгляду членами НКРЕКП, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів Робоча група доопрацьовує та формує проект Річного звіту.

Остаточно сформований проект Річного звіту Робоча група передає до Департаменту.

2.6. Департамент забезпечує оприлюднення проекту Річного звіту на офіційному веб-сайті НКРЕКП не пізніше ніж за чотири робочі дні до дня проведення засідання НКРЕКП, на яке винесене питання про затвердження Річного звіту.

Річний звіт затверджується на засіданні НКРЕКП, яке проводиться у формі відкритого слухання, до 01 квітня року, наступного за звітним, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

2.7. Керівник апарату разом з Департаментом організовують тиражування та подання Річного звіту до Верховної Ради України.

 

Директор Департаменту
стратегічного розвитку та планування

В. Цаплін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали