ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 лютого 2012 року N 25

Про затвердження Порядку погодження кандидатури претендента на посаду керівника юридичної служби в системі Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України

Відповідно до підпункту 21 пункту 10 та пункту 22 Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 N 1040, та з метою належної організації правової роботи в системі Держгірпромнагляду України наказую:

1. Затвердити Порядок погодження кандидатури претендента на посаду керівника юридичної служби в системі Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України, що додається.

2. Управлінню персоналу, діловодства контролю та ...

 

Доступ до документа «Порядок від 08.02.2012 № 25 Про затвердження Порядку погодження кандидатури претендента на посаду керівника юридичної служби в системі Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали