Про затвердження Порядку проведення відбору громадян для включення до списку осіб, що мають право на доступне житло

Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
від 15 грудня 2010 року N 1518

Зареєстровано у Головному управлінні юстиції у Луганській області
17 грудня 2010 р. за N 109/1087

Відповідно до Порядку надання державної підтримки для забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2009 N 140:

1. Затвердити Порядок проведення відбору громадян для включення до списку осіб, що мають право на доступне житло (далі - Порядок), що додається.

2. Розпорядження набирає чинності через 10 днів після його державної реєстрації, але не раніше дня оприлюднення в газеті "Наша газета".

3. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Копанєва А. М.) забезпечити оприлюднення Порядку в газеті "Наша газета".

4. Контроль за виконанням Порядку покласти на заступника голови облдержадміністрації Єфімова О. О.

 

Голова обласної
держадміністрації

В. М. Пристюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
15.12.2010 N 1518

ПОРЯДОК
проведення відбору громадян для включення до списку осіб, що мають право на доступне житло

1. Цей Порядок визначає організаційні засади проведення відбору громадян для включення до списку осіб, що мають право на доступне житло (далі - Порядок).

2. Право на надання державної підтримки для забезпечення доступним житлом мають громадяни:

які перебувають на обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов;

середньомісячний сукупний дохід яких разом з членами їх сімей з розрахунку на одну особу не перевищує, за даними Держкомстату, чотирикратного розміру середньомісячної заробітної плати у регіоні;

яких відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації включено до списку осіб, що мають право на доступне житло (далі - список).

3. Відбір громадян для включення до списку здійснюється комісією з відбору громадян для включення до списку осіб, що мають право на доступне житло (далі - Комісія), створеною згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації.

4. Комісія розпочинає приймання заяв на участь у відборі та документів, що додаються до них, у день публікації Порядку в газеті "Наша газета".

5. Громадяни, які бажають отримати державну підтримку для забезпечення доступним житлом та взяти участь у відборі для включення до списку, подають до Комісії, яка розташована за адресою: м. Луганськ, пл. Героїв Великої Вітчизняної війни, буд. 3, каб. 429:

заяву на участь у відборі;

довідку про склад сім'ї;

копії паспорту, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду заявника та членів його сім'ї, які спільно проживають з ним, копії свідоцтв про народження неповнолітніх членів сім'ї;

довідку про перебування на обліку як такого, що потребує поліпшення житлових умов, заявника та членів його сім'ї, які спільно проживають з ним;

документи про доходи заявника та членів його сім'ї, які спільно проживають з ним.

6. Надані документи перевіряються секретарем Комісії та реєструються в день їх надходження у журналі, який повинен бути прошитим, пронумерованим та скріпленим печаткою.

Документи, надані не в повному обсязі, повертаються заявнику у триденний строк із зазначенням причин повернення.

7. Комісія розглядає подані заявниками документи, необхідні для включення до списку, у порядку черговості їх реєстрації.

8. Комісія здійснює відбір громадян (заявників) з урахуванням:

черговості взяття їх на облік, а також права на позачергове чи першочергове поліпшення житлових умов;

відповідності наданих документів пункту 2 цього Порядку.

9. У разі відмови щодо включення до списку заявнику надсилається у триденний строк після прийняття рішення Комісією обґрунтована письмова відповідь із зазначенням причин відмови.

10. У разі прийняття позитивного рішення Комісія включає заявника до списку, який затверджується розпорядженням голови облдержадміністрації, за формою згідно з додатком до цього Порядку.

11. Завірена належним чином копія розпорядження голови облдержадміністрації надається Комісією Луганському регіональному управлінню Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" для подальшої роботи з надання державної підтримки для забезпечення громадян доступним житлом у порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2009 N 140.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

О. С. Остапенко

 

Додаток
до Порядку проведення відбору громадян для включення до списку осіб, що мають право на доступне житло

Список осіб, що мають право на доступне житло

N
з/п

П. І. Б. громадянина

Паспортні дані (число, місяць, рік народження, серія, номер, ким та коли виданий)

Номер та дата рішення про взяття громадянина на облік як такого, що потребує поліпшення житлових умов

Номер та дата протоколу засідання Комісії з відбору громадян для включення до списку осіб, що мають право на доступне житло

1

2

3

4

5

 

 

 

 

 

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

О. С. Остапенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали