МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.09.2011

м. Київ

N 3021/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 вересня 2011 р. за N 1111/19849

Про затвердження Порядку розгляду питань, пов'язаних з погодженням кандидатур для зайняття посад начальників відділів (завідувачів секторів) головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства

Відповідно до Закону України "Про державну службу", Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 395 (Указ N 395/2011), та Положення про Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23.06.2011 N 1707/5 (Положення N 1707/5), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.06.2011 за N 759/19497, з метою залучення кваліфікованих фахівців до роботи в територіальних органах юстиції

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок розгляду питань, пов'язаних з погодженням кандидатур для зайняття посад начальників відділів (завідувачів секторів) головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства, що додається.

2. Начальникам головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити добір кваліфікованих і досвідчених кандидатів для призначення на посади начальників відділів (завідувачів секторів) головних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства, належний рівень підготовки документів, необхідних для розгляду питань про погодження для призначення кандидатів на посади.

3. Відділу координації роботи з територіальними органами управління з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України забезпечити проведення співбесід керівництва Департаменту з кандидатами.

4. Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу (Чижмарь К. І.):

4.1. Подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

4.2. Довести цей наказ до начальників головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі до відома та виконання.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К. І.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

О. Лавринович

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
15.09.2011 N 3021/5

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
20 вересня 2011 р. за N 1111/19849

ПОРЯДОК
розгляду питань, пов'язаних з погодженням кандидатур для зайняття посад начальників відділів (завідувачів секторів) головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства

1. Цей Порядок застосовується під час розгляду питань щодо погодження, призначення кандидатів на посади начальників відділів (завідувачів секторів) головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі (далі - головні управління юстиції), що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства.

2. Начальники відділів (завідувачі секторів) головних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства, призначаються на посади начальниками головних управлінь юстиції за погодженням з директором Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України.

3. Начальники головних управлінь юстиції за наявності вакансій начальників відділів (завідувачів секторів) головних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства, здійснюють заходи щодо організації проведення конкурсу на заміщення вакантних посад відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 169.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.94 N 423 "Про деякі питання застосування статей 4, 15 і 27 Закону України "Про державну службу" призначення на посади третьої - сьомої категорій посад державних службовців органів виконавчої влади при просуванні по службі державного службовця, який зарахований до кадрового резерву чи пройшов стажування, а також прийняття на роботу державного службовця, який припинив державну службу у зв'язку з відставкою, може здійснюватись без проведення конкурсу.

Для призначення на посаду начальника відділу (завідувача сектору) головних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства, кандидат повинен відповідати таким кваліфікаційним вимогам:

для начальника відділу - вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста за напрямами "Право", "Менеджмент організацій і адміністрування", "Фінанси і кредит", "Бухгалтерський облік", "Міжнародна економіка", "Економіка підприємства", "Оподаткування" або за іншим напрямом юридичного чи економічного спрямування. Стаж роботи за фахом на державній службі на керівних посадах не менше двох років чи в інших сферах управління не менше трьох років;

для завідувача сектору - вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста за напрямами "Право", "Менеджмент організацій і адміністрування", "Фінанси і кредит", "Бухгалтерський облік", "Міжнародна економіка", "Економіка підприємства", "Оподаткування" або за іншим напрямом юридичного чи економічного спрямування. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді головного спеціаліста чи в інших сферах управління не менше трьох років.

4. З метою набуття практичних навичок, перевірки професійного рівня та ділових якостей кандидатів на зайняття вакантних посад начальників відділів (завідувачів секторів) головних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства, головні управління юстиції можуть організовувати стажування кандидатів відповідно до Положення про порядок стажування у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.12.94 N 804.

Начальник головного управління юстиції направляє подання щодо погодження для призначення кандидата на посаду начальника відділу (завідувача сектору) директору Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу щодо кандидата на посаду.

У поданні щодо кандидатури на погодження для призначення на посаду начальника відділу (завідувача сектору) головних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства, зазначаються прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, громадянство, займана посада, відповідність вимогам щодо кваліфікаційного рівня, рівень фахової та професійної підготовки, спроможність забезпечити доручену ділянку роботи, ділові та інші якості кандидата, відомості про конкурсний відбір, проходження стажування, перебування в кадровому резерві (якщо не перебував - обґрунтовані пояснення невикористання кадрового резерву).

До подання щодо погодження для призначення кандидата на посаду начальника відділу (завідувача сектору) головних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства, додаються належним чином завірена копія диплома про освіту та біографічна довідка.

5. Відділ координації роботи територіальних органів Управління з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу організовує проведення співбесід кандидата на посаду з керівництвом Департаменту.

6. За результатами співбесіди з кандидатом на посаду начальника відділу (завідувача сектору) головних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства, директором Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу приймається рішення про погодження або про відмову в погодженні кандидатури для призначення на вказані посади, про що направляється інформаційний лист Міністерства юстиції України.

 

Директор Департаменту
нотаріату, банкрутства та
функціонування центрального
засвідчувального органу

К. І. Чижмарь

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали