ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 19.10.2011 р. N 1377-VI

Про затвердження Порядку списання майна та об'єктів комунальної власності

Відповідно до пунктів 1, 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 р. N 1314 "Про затвердження Порядку списання об'єктів державної власності", Типової інструкції про порядок списання майна бюджетних установ, затвердженої спільним наказом Міністерства фінансів України та Державного казначейства України від 29.11.2010 г. N 447, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.01.2011 г. за N 3/18741, та з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання майна бюджетних установ та комунальних підприємств, Одеська міська рада вирішила:

1. Затвердити:

1.1. Порядок списання майна бюджетних установ та комунальних підприємств, крім об'єктів незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції в необоротні матеріальні активи), матеріальних активів, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами) (додаток 1).

1.2. Порядок списання об'єктів комунальної власності, якими є об'єкти незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції в необоротні матеріальні активи), матеріальні активи, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами) (додаток 2).

2. Дія цього рішення поширюється на майно, що передане бюджетним установам та комунальним підприємствам та перебуває на їх балансі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова

О. Костусєв

 

Додаток 1
до рішення Одеської міської ради
19.10.2011 N 1377-VI

Порядок
списання майна бюджетних установ та комунальних підприємств

Списання майна, крім об'єктів незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції в необоротні матеріальні активи), матеріальних активів, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами) здійснюється суб'єктами господарювання згідно Типової інструкції про порядок списання майна бюджетних установ, затвердженої спільним наказом Міністерства фінансів України та Державного казначейства України від 29.11.2010 г. N 447, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.01.2011 г. за N 3/1874, за рішенням керівника бюджетної установи або директора комунального підприємства.

Суб'єктами господарювання є бюджетні установи, які утримуються за рахунок коштів бюджету м. Одеси та комунальні підприємства, які утворені Одеською міською радою.

 

Секретар ради

О. Б. Бриндак

 

Додаток 2
до рішення Одеської міської ради
19.10.2011 N 1377-VI

Порядок
списання об'єктів комунальної власності

Об'єкти комунальної власності, якими є об'єкти незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції в необоротні матеріальні активи), матеріальні активи, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами) списуються суб'єктами господарювання згідно з Порядком списання об'єктів державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314 "Про затвердження Порядку списання об'єктів державної власності".

Суб'єктами господарювання є бюджетні установи, які утримуються за рахунок коштів бюджету м. Одеси та комунальні підприємства, які утворені Одеською міською радою.

Для бюджетних установ дозвіл на списання майна надається керівником установи, установи вищого рівня (головного розпорядника бюджетних коштів) або Одеською міською радою в залежності від вартості майна.

Дозвіл надається в такому порядку:

а) з балансу бюджетних установ, вартістю за одиницю (комплект) в розмірі до 2500 грн. - з дозволу керівника установи;

б) вартістю за одиницю (комплект) в розмірі від 2500 грн. до 5000 грн. - з дозволу керівника установи вищого рівня (головного розпорядника бюджетних коштів);

в) вартістю за одиницю (комплект) в розмірі від 5000 грн. - з дозволу Одеської міської ради.

Для комунальних підприємств дозвіл на списання майна надається Одеською міською радою.

 

Секретар ради

О. Б. Бриндак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали