МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 листопада 2011 року N 741

Про затвердження Порядку справляння плати за надання медичної допомоги, що надається іноземним громадянам та особам без громадянства державними та комунальними закладами охорони здоров'я України

Наказ скасовано як такий, що підлягав державній реєстрації та не був зареєстрований в Міністерстві юстиції України(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України від 30 березня 2012 року N 228) (Наказ N 228)

З метою виконання Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні" та забезпечення надання належного рівня медичної допомоги іноземним громадянам та особам без громадянства державними та комунальними закладами охорони здоров'я України наказую:

1. Затвердити Порядок справляння плати за надання медичної допомоги, що надається іноземним громадянам та особам без громадянства державними та комунальними закладами охорони здоров'я України, що додається.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій при наданні медичної допомоги іноземним громадянам та особам без громадянства державними та комунальними закладами охорони здоров'я України застосовувати в роботі зазначений Порядок.

3. Управлінню бухгалтерського обліку забезпечити подання в установленому порядку цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О. К.

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр

О. В. Аніщенко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
01.11.2011 N 741


ПОРЯДОК
справляння плати за надання медичної допомоги, що надається іноземним громадянам та особам без громадянства державними та комунальними закладами охорони здоров'я України

1. Цей Порядок визначає механізм справляння плати юридичними та фізичними особами за надання медичної допомоги, що надається іноземним громадянам та особам без громадянства. Медична допомога може надаватися державними та комунальними закладами охорони здоров'я України (далі - заклади охорони здоров'я) відповідно по профілю та спеціалізації.

2. Розрахунки за надання медичної допомоги здійснюються за фактом їх виконання.

Оплата здійснюється страховою компанією, компанією з координації надання медичної допомоги шляхом перерахування коштів через банки (відділення поштового зв'язку). Особисто іноземцем чи особою без громадянства через банки (відділення поштового зв'язку) або безпосередньо у закладах охорони здоров'я із застосуванням платіжних терміналів або готівковим розрахунком.

Застосування платіжних терміналів для проведення безготівкових розрахунків здійснюється закладами охорони здоров'я відповідно до договорів про надання банківських послуг, які укладаються між закладом охорони здоров'я та банком, визначеним відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 24.09.2010 N 1086 "Про затвердження Порядку проведення відкритого конкурсу з визначення уповноважених банків України, через які має здійснюватися виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ та державної соціальної допомоги".

Всі розрахунки здійснюються у національній валюті.

Підтвердженням оплати наданої медичної допомоги є платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку, бухгалтерії закладу охорони здоров'я.

3. Повернення коштів, помилково чи надмірно перерахованих за отриману медичну допомогу, здійснюється у встановленому законодавством порядку.

4. Кошти, що надійшли за надання медичної допомоги, зараховуються на спеціальні реєстраційні рахунки, відкриті на ім'я закладів охорони здоров'я в органах Державної казначейської служби України, і використовуються відповідно до бюджетного законодавства.

5. Відповідальність щодо дотримання цього Порядку та правильності визначення розмірів плати за надання медичної допомоги несуть керівники закладів охорони здоров'я.

6. Контроль за повнотою надходжень та цільовим використанням плати за надання медичної допомоги покладається на керівників закладів охорони здоров'я.

 

Начальник Управління бухгалтерського
обліку - головний бухгалтер

Н. Г. Лапенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали