КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 лютого 2012 р. N 65

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Шацького району Волинської області на будівництво та капітальний ремонт доріг Шацьк - Світязь - Залісся - Пульмо - Шацьк

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Шацького району Волинської області на будівництво та капітальний ремонт доріг Шацьк - Світязь - Залісся - Пульмо - Шацьк, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 лютого 2012 р. N 65

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Шацького району Волинської області на будівництво та капітальний ремонт доріг Шацьк - Світязь - Залісся - Пульмо - Шацьк

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2012 році субвенції з державного бюджету районному бюджету Шацького району Волинської області на будівництво та капітальний ремонт доріг Шацьк - Світязь - Залісся - Пульмо - Шацьк (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Мінфін, відповідальним виконавцем відповідної бюджетної програми - Шацька райдержадміністрація.

Одержувачем субвенції є служба автомобільних доріг у Волинській області.

3. Субвенція використовується з метою розвитку дорожньої інфраструктури Шацького району Волинської області і спрямовується на здійснення будівництва та капітального ремонту доріг Шацьк - Світязь - Залісся - Пульмо - Шацьк.

4. Шацька райдержадміністрація формує та затверджує за погодженням з Мінфіном у місячний строк після затвердження цих Порядку та умов перелік об'єктів, що фінансуються за рахунок субвенції.

Використання субвенції здійснюється згідно із зазначеним переліком в обсязі, передбаченому у додатку 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI).

5. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399).

6. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, ведення обліку бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Закупівля робіт за рахунок субвенції проводиться в установленому законом порядку.

9. Шацька райдержадміністрація подає щомісяця до 10 числа Мінфіну інформацію про використання субвенції в розрізі об'єктів, що фінансуються за її рахунок.

10. Казначейство інформує щомісяця до 15 числа Мінфін про обсяги перерахування субвенції та касові видатки в розрізі об'єктів, що фінансуються за її рахунок.

11. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали