КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 лютого 2012 р. N 141

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування комплексних пілотних проектів з реформування системи надання адміністративних послуг

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування комплексних пілотних проектів з реформування системи надання адміністративних послуг, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 лютого 2012 р. N 141

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування комплексних пілотних проектів з реформування системи надання адміністративних послуг

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування комплексних пілотних проектів з реформування системи надання адміністративних послуг (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Мінекономрозвитку, розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальними виконавцями відповідної бюджетної програми - управління капітального будівництва Кіровоградської міської ради та управління з питань будівництва Луганської міської ради.

3. Субвенція надається з метою створення у мм. Кіровограді і Луганську центрів надання адміністративних послуг (далі - центр) у рамках реалізації комплексних пілотних проектів з реформування системи надання адміністративних послуг відповідно до пункту 11 плану заходів щодо реформування системи надання адміністративних послуг, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. N 1076 (План N 1076-р), і спрямовується міським бюджетам:

1) м. Кіровограда для:

капітального ремонту приміщення, у якому планується розташувати центр;

придбання меблів, кондиціонерів, комп'ютерної та офісної техніки, програмного забезпечення;

придбання та налаштування автономної телефонної системи;

створення системи електронного документообігу і структурованої кабельної системи;

2) м. Луганська для:

реконструкції будівлі з прибудовою, у якій планується розташувати центр;

придбання меблів, комп'ютерної та офісної техніки, програмного забезпечення;

створення системи електронного документообігу, комплексної системи захисту інформації та автоматизованої системи керування чергою.

4. Перерахування субвенції здійснюється в обсягах, передбачених у додатку 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI).

5. Управління капітального будівництва Кіровоградської міської ради та управління з питань будівництва Луганської міської ради формують у двотижневий строк після затвердження цих Порядку та умов переліки товарів, робіт і послуг, що підлягають закупівлі за рахунок субвенції, і подають їх за підписом голови відповідної міськради для погодження Мінекономрозвитку за встановленою ним формою.

Зміни до зазначених переліків подаються Мінекономрозвитку для погодження в порядку, передбаченому абзацом першим цього пункту.

6. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету (Порядок N 1223), затвердженого Мінфіном.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Закупівля та попередня оплата товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Управління капітального будівництва Кіровоградської міської ради та управління з питань будівництва Луганської міської ради подають щомісяця до 10 числа Мінекономрозвитку інформацію про використання субвенції.

10. Казначейство інформує щомісяця до 16 числа Мінекономрозвитку і Мінфін про обсяги перерахованої субвенції та касові видатки у розрізі мм. Кіровограда і Луганська.

11. Мінекономрозвитку подає щокварталу до 20 числа наступного місяця Мінфіну узагальнену інформацію про використання субвенції.

12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали