КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 березня 2012 р. N 207

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Києва на забезпечення функціонування Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця"

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Києва на забезпечення функціонування Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця", що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 березня 2012 р. N 207

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Києва на забезпечення функціонування Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця"

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2012 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Києва на забезпечення функціонування Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є МОЗ.

3. Субвенція спрямовується на:

придбання медикаментів, витратних матеріалів та медичного обладнання;

фінансування витрат, пов'язаних з обслуговуванням медичного обладнання.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

5. Київська міськдержадміністрація формує перелік товарів, що підлягають закупівлі за рахунок субвенції, в межах передбаченого обсягу видатків і подає їх МОЗ для погодження в установленому ним порядку.

Медичне обладнання включається до зазначеного переліку за наявності у закладі охорони здоров'я приміщення, придатного для його встановлення та використання.

6. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету (Порядок N 1223), затвердженого Мінфіном.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Київська міськдержадміністрація подає щокварталу до 20 числа наступного місяця МОЗ та Мінфіну інформацію про використання субвенції за напрямами, визначеними пунктом 3 цих Порядку та умов.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали