СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2011 р. N 1261-р

Про затвердження Порядку відшкодування витрат за проведення поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни

Відповідно до статті 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу", пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 N 1445 "Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни", наказу Державного комітету України з питань житлового-комунального господарства від 19.11.2003 N 193, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.09.2004 за N 1110/9709,

1. Поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни для виконавця волевиявлення померлого учасника бойових дій або інваліда війни, а також особи, яка зобов'язалася поховати учасника бойових дій або інваліда війни, здійснювати безоплатно за рахунок коштів міського бюджету м. Севастополь у межах середніх цін на ритуальні послуги, що склалися у місті Севастополь, на час проведення їх надання.

2. Покласти функції:

2.1. Щодо організації безоплатного поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни - на комунальне підприємство "Севастопольський комбінат благоустрою" Севастопольської міської ради.

2.2. Головного розпорядника коштів міського бюджету м. Севастополь на відшкодування витрат за проведення поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни - на Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державної адміністрації.

2.3. Розпорядника коштів міського бюджету м. Севастополь, який безпосередньо здійснює відшкодування витрат за проведення поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни, - на комунальну установу "Севастопольський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)".

3. Комунальному підприємству "Севастопольський комбінат благоустрою" Севастопольської міської ради організацію поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни здійснювати відповідно до Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 N 1445.

4. Затвердити Порядок відшкодування витрат за проведення поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни (додається до оригіналу).

5. Комунальній установі "Севастопольський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" (Пузирьов О. П.):

5.1. Витрати за безоплатне поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни відшкодовувати комунальному підприємству "Севастопольський комбінат благоустрою" Севастопольської міської ради (Кузін І. А.) відповідно до Порядку відшкодування витрат за проведення поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни.

5.2. Щорічно до 1 жовтня надавати Управлінню праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державної адміністрації копію акта звірки взаєморозрахунків з комунальним підприємством "Севастопольський комбінат благоустрою" Севастопольської міської ради.

6. Фінансовому управлінню (Нестерова І. М.) при формуванні міського бюджету м. Севастополь передбачати кошти на відшкодування витрат за проведення безоплатного поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни.

7. Відділу у справах преси та інформації (Міщенко М. С.) Севастопольської міської державної адміністрації опублікувати це розпорядження у засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Живодуєва С. О.

 

Голова

В. Г. Яцуба

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Севастопольської міської державної адміністрації
30.112011 N 1261-р

ПОРЯДОК
відшкодування витрат за проведення поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни

1. Цей порядок розроблений на підставі Закону України "Про поховання та похоронну справу", постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 N 1445 "Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни" (далі - Порядок), наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 N 193, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.09.2004 за N 1110/9709, та визначає механізм відшкодування витрат за проведення поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни за рахунок коштів міського бюджету міста Севастополь.

2. Проведення поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни (далі - поховання) здійснюється комунальним підприємством, на яке розпорядженням голови Севастопольської міської державної адміністрації покладені функції щодо організації і проведення безоплатного поховання вказаної категорії осіб (далі - ритуальна служба), відповідно до Порядку у межах середніх цін на ритуальні послуги, що склалися у місті Севастополь на час проведення поховання, на підставі договору-замовлення на безоплатне поховання, в якому визначається конкретний перелік ритуальних послуг, необхідних для поховання, погодженого з Координаційною радою ветеранських організацій м. Севастополь (далі - Координаційна рада).

Договір-замовлення на безоплатне поховання заповнюється в чотирьох примірниках, з яких один передається виконавцю волевиявлення померлого учасника бойових дій, інваліда війни, або особи, яка зобов'язалася поховати учасника бойових дій або інваліда війни (далі - замовник), другий - ритуальній службі, третій - комунальній установі "Севастопольський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" (далі - територіальний центр), четвертий - координаційній раді.

Додаткові ритуальні послуги, які не передбачені Порядком, оформляються окремим договором-замовленням і оплачуються замовником.

3. Відшкодування витрат ритуальній службі за проведення поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни безпосередньо здійснює територіальний центр на підставі наданих ритуальною службою наступних документів:

- договору-замовлення на безоплатне поховання;

- рахунку;

- акта про витрати на безоплатне поховання;

- звіту про проведення безоплатного поховання з обов'язковим зазначенням прізвища, імені та по батькові померлого, його категорії, а також видів наданих ритуальних послуг при його похованні;

- копій свідоцтва про смерть, посвідчення або іншого документа, що підтверджує віднесення померлого до категорії учасників бойових дій або інвалідів війни.

 

Заступник голови

С. О. Живодуєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали