ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 01.12.2011 р. N 699

Про затвердження Порядку відшкодування втрат за пільговий проїзд студентів та учнів міським електротранспортом

З метою впорядкування механізму забезпечення пільгового проїзду окремим категоріям студентів та учнів та відповідно до статей 34, 64 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1999 року N 541 "Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України" виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Порядок відшкодування втрат за пільговий проїзд студентів та учнів міським електротранспортом згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П. І.

 

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради

М. П. Боровець

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
01.12.2011 N 699

ПОРЯДОК
надання та відшкодування пільг на проїзд студентів та учнів у міському електричному транспорті

1. Цей Порядок визначає механізм надання пільгового проїзду студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл у міському електричному транспорті та відшкодування втрат доходів постачальнику послуг.

2. Пільговий проїзд у міському електричному транспорті забезпечується шляхом:

- реалізації місячних проїзних квитків за пільговою вартістю для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл, яка встановлюється окремим рішенням виконавчого комітету міської ради;

- організованого перевезення учнів загальноосвітніх шкіл для участі у загальноміських та інших культурно-освітніх заходах.

3. Відшкодування втрат доходів перевізнику з пільгового перевезення студентів та учнів проводиться на підставі актів звірки:

- за реалізовані місячні проїзні квитки для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл в сумі, що визначається як різниця між вартістю місячного проїзного квитка для громадян на проїзд в міському електротранспорті та вартістю квитка пільгових категорій з врахуванням кількості придбаних проїзних квитків за відповідний період;

- за організоване перевезення учнів загальноосвітніх шкіл у сумі, що визначається, як добуток загальної кількості перевезених учнів та вартості проїзду пасажирів в міському пасажирському електротранспорті із наданням списків пільговиків.

4. Головним розпорядником коштів міського бюджету за бюджетними призначеннями, передбаченими для відшкодування втрат за пільговий проїзд студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл є управління праці та соціального захисту населення міської ради.

5. Для забезпечення організованого перевезення учнів загальноосвітніх шкіл для участі у загальноміських та інших культурно-освітніх заходах:

- виконавчий орган міської ради, який є виконавцем заходів, виходячи з необхідності забезпечення виконання загальноміських або культурно-освітніх заходів, які включено до міських програм, звертається з поданням до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, який координує діяльність галузі, про погодження організованого перевезення учнів загальноосвітніх шкіл;

- у разі погодження організованого перевезення учнів загальноосвітніх шкіл заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради письмово надає відповідне доручення головному розпоряднику коштів - управлінню праці та соціального захисту населення міської ради щодо забезпечення виконання організованого перевезення учнів загальноосвітніх шкіл.

6. Перевізник, щомісячно, до 10-го числа місяця, наступного за звітним, подає головному розпоряднику коштів міського бюджету розрахунки втрат доходів за пільговий проїзд студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл. На підставі поданих розрахунків складаються акти звіряння, які підписуються головним розпорядником коштів міського бюджету - управлінням праці та соціального захисту населення міської ради, перевізником, а при наданні послуг з організованого перевезення учнів загальноосвітніх шкіл для участі у загальноміських або інших культурно-освітніх заходах також відповідним виконавчим органом міської ради.

7. Фінансування видатків для відшкодування втрат за пільговий проїзд студентів та учнів здійснюється в межах затверджених бюджетних асигнувань на відповідний рік.

 

Керуючий справами

П. Ю. Кудряшов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали