МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.08.2011

м. Київ

N 311

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 жовтня 2011 р. за N 1171/19909

Про затвердження Порядку використання благодійних коштів, що знаходяться на спеціальному реєстраційному рахунку Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України

Відповідно до статей 1, 20 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", підпунктів 28 (Положення N 389/2011), 33 (Положення N 389/2011), 36 пункту 4 Положення про Міністерство соціальної політики України (Положення N 389/2011), затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 389,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок використання благодійних коштів, що знаходяться на спеціальному реєстраційному рахунку Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства праці та соціальної політики України та Державного комітету України у справах ветеранів від 03.11.2010 N 350/57-0 "Про затвердження Порядку використання благодійних коштів, що надходять від фізичних та юридичних осіб на спеціальний реєстраційний рахунок Державного комітету України у справах ветеранів", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 01.12.2010 за N 1209/18504.

3. Департаменту соціальних послуг (І. Тарабукіна) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на голову Комісії з проведення реорганізації, першого заступника Міністра праці та соціальної політики України Л. Дроздову.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

С. Тігіпко

ПОГОДЖЕНО:

 

Тимчасово виконуючий обов'язки Голови
Державної служби з питань інвалідів
та ветеранів України

В. Г. Сіроштан

Голова Державної
казначейської служби України

С. І. Харченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства соціальної політики України
12.08.2011 N 311

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
11 жовтня 2011 р. за N 1171/19909

ПОРЯДОК
використання благодійних коштів, що знаходяться на спеціальному реєстраційному рахунку Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України

1. Цей Порядок визначає механізм використання благодійних коштів, що знаходяться на спеціальному реєстраційному рахунку Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, відкритому в Державній казначейській службі України.

2. Благодійні кошти використовуються Державною службою з питань інвалідів та ветеранів України для здійснення заходів, пов'язаних із Великою Вітчизняною та Другою світовою війнами, для надання адресної допомоги ветеранам війни, придбання необхідних матеріальних та інших цінностей для закладів і установ охорони здоров'я та соціального захисту населення, громадських організацій ветеранів або окремих ветеранів з метою їх соціального захисту.

Придбані матеріальні та інші цінності передаються відповідно до законодавства у власність, управління або у користування закладам і установам охорони здоров'я та соціального захисту населення незалежно від форм власності, громадським організаціям ветеранів або ветеранам.

3. Використання коштів для організації і проведення зазначених у цьому Порядку заходів здійснюється Державною службою з питань інвалідів та ветеранів України за рішенням Громадської ради при Державній службі з питань інвалідів та ветеранів України (далі - Громадська рада), в тому числі на підставі пропозицій, наданих всеукраїнськими громадськими організаціями ветеранів. Наказом Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України затверджується розподіл коштів для організації і проведення зазначених у цьому Порядку заходів.

4. Операції, пов'язані з використанням Державною службою з питань інвалідів та ветеранів України зазначених благодійних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету в установленому законодавством порядку.

5. Відкриття рахунків в органах Державної казначейської служби України, відображення операцій у бухгалтерському обліку здійснюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

6. Складання та подання фінансової та бюджетної звітності про отримання й використання благодійних коштів здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. За підсумками бюджетного періоду Державна служба з питань інвалідів та ветеранів України складає звіт про використання благодійних коштів зі спеціального реєстраційного рахунку, який затверджується Головою Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України та надається для ознайомлення Громадській раді і надсилається до Міністерства соціальної політики України.

8. Інформація про цілі, напрями та результати використання благодійних коштів зі спеціального реєстраційного рахунку розміщується на сайті Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України.

 

Голова Комісії з проведення реорганізації,
перший заступник Міністра праці та
соціальної політики України

Л. Дроздова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали