ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.02.2012 р. N 57

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання Обласної програми економічної підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2012 - 2015 роки

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради 27 грудня 2011 року N 8/7 "Про обласну Програму економічної підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2012 - 2015 роки", рішення обласної ради від 29 грудня 2011 року N 9/2 "Про обласний бюджет на 2012 рік", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 січня 2012 року N 18 "Про затвердження переліку програм, за якими у 2012 році встановлюються порядки використання коштів обласного бюджету":

1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету на виконання Обласної програми економічної підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2012 - 2015 роки, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
13.02.2012 N 57

ПОРЯДОК
використання коштів обласного бюджету на виконання Обласної програми економічної підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2012 - 2015 роки

I. Загальні положення

1.1. Порядок використання коштів обласного бюджету на виконання Обласної програми економічної підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2012 - 2015 роки (далі - Порядок) розроблено відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 29 грудня 2011 року N 9/2 "Про обласний бюджет на 2012 рік", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 січня 2012 року N 18 "Про затвердження переліку програм, за якими у 2012 році встановлюються порядки використання коштів обласного бюджету".

1.2. Порядок визначає механізм використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Обласної програми економічної підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2012 - 2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 27 грудня 2011 року N 8/7 (далі - Програма), і застосовується протягом усього періоду дії Програми.

1.3. Головними розпорядниками бюджетних коштів є Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, обласна рада.

1.4. Одержувачами бюджетних коштів по Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації є редакції газет "Волинська газета", співзасновником якої є обласна державна адміністрація, "Волинь-нова", співзасновником якої є обласна рада.

II. Напрями використання бюджетних коштів

2.1. Бюджетні кошти використовуються:

2.1.1. Головним управлінням з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації на:

- оплату засобам масової інформації за висвітлення діяльності органів виконавчої влади; інформації про системні зміни в соціально-економічному житті регіону;

- проведення журналістських зустрічей, семінарів-нарад, "круглих столів", конференцій, прес-турів, спартакіад, пленерів з редакторами комунальних засобів масової інформації, турів "Школи сучасної журналістики";

- організацію та проведення обласних конкурсів серед творчих колективів і журналістів, представлення робіт волинських засобів масової інформації на міжнародних, загальнодержавних та регіональних творчих конкурсах, виставках;

- надання фінансової підтримки періодичним виданням, засновниками яких є обласна державна адміністрація, обласна рада.

2.1.2. Обласною радою на:

- оплату засобам масової інформації за висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування;

- проведення обласних журналістських конкурсів.

III. Вимоги щодо використання бюджетних коштів

3.1. Використання бюджетних коштів Головним управлінням з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації та обласною радою здійснюється у межах видатків, затверджених цим головним розпорядникам коштів обласного бюджету на реалізацію заходів Програми, відповідно до помісячного розпису асигнувань загального фонду обласного бюджету на відповідний бюджетний період.

3.2. Оплата послуг засобів масової інформації за висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування здійснюється відповідно до укладених договорів. Підставою для перерахування коштів засобам масової інформації є представлені ними акти виконаних робіт.

3.3. Фінансова підтримка одержувачам бюджетних коштів надається періодичним друкованим виданням на покриття їх планових збитків, урахованих у фінансових планах на рік. Використання виділених бюджетних асигнувань одержувачами здійснюється відповідно до затверджених планів використання бюджетних коштів.

3.4. Видатки на проведення заходів, конкурсів, зустрічей, семінарів проводяться на підставі положень та окремих кошторисів, затверджених головними розпорядниками бюджетних коштів. Преміювання переможців конкурсів здійснюється згідно з протоколами засідань журі.

3.5. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого Державним казначейством України.

IV. Відповідальність, звітність і контроль

4.1. Складання та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

4.2. Контроль і відповідальність за цільовим та ефективним використанням коштів обласного бюджету, що спрямовуються на реалізацію Програми, покладається на Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, обласну раду.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали