КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 вересня 2011 р. N 945

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з докорінного поліпшення земель науково-дослідних господарств

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з докорінного поліпшення земель науково-дослідних господарств, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 вересня 2011 р. N 945

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з докорінного поліпшення земель науково-дослідних господарств

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Докорінне поліпшення земель науково-дослідних господарств" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Національна академія аграрних наук (далі - Академія).

3. Бюджетні кошти спрямовуються науково-дослідним господарствам на проведення заходів з хімічної меліорації (вапнування, гіпсування) ґрунтів, включаючи оплату вартості послуг з виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення таких заходів, вартості меліорантів, витрат, пов'язаних з їх транспортуванням і внесенням (розкидання та загортання) у ґрунт, без урахування сум податку на додану вартість.

4. Одержувачі бюджетних коштів визначаються за результатами конкурсу, порядок проведення якого встановлюється Академією.

Основними критеріями визначення переможців конкурсу є:

досвід роботи за відповідним профілем не менш як два роки та наявність відповідної кваліфікації;

затвердження бездефіцитного фінансового плану на поточний рік, фінансово-економічного розрахунку (обґрунтування) здійснення заходів з хімічної меліорації ґрунтів;

відсутність збитків за результатами господарської діяльності за останні два роки та простроченої заборгованості з погашення кредитів.

Академія розміщує у друкованих засобах масової інформації та на своєму веб-сайті оголошення про проведення конкурсу.

5. За результатами конкурсу Академія затверджує перелік одержувачів бюджетних коштів.

6. Одержувачами бюджетних коштів не можуть бути науково-дослідні господарства, які визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство, які перебувають у процесі ліквідації.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням вимог бюджетного законодавства.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Казначейством.

9. Академія щокварталу до 25 числа наступного місяця та в місячний строк після закінчення бюджетного року подає Мінфіну звітність про використання та спрямування бюджетних коштів із зазначенням результатів аналізу ефективності їх використання.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали