КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 вересня 2011 р. N 1009

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для гармонізації національних стандартів з міжнародними та європейськими

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для гармонізації національних стандартів з міжнародними та європейськими, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 вересня 2011 р. N 1009

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для гармонізації національних стандартів з міжнародними та європейськими

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Гармонізація національних стандартів з міжнародними та європейськими" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінекономрозвитку, а їх одержувачем - державне підприємство "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості".

3. Бюджетні кошти використовуються з метою забезпечення впровадження в Україні стандартів, гармонізованих з міжнародними та європейськими (далі - стандарти), їх доступності для користувачів.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на:

розроблення проектів стандартів;

здійснення координації заходів, пов'язаних з розробленням проектів стандартів.

5. Бюджетні кошти використовуються у межах відповідних бюджетних призначень згідно з планом національної стандартизації на відповідний рік, затвердженим в установленому законодавством порядку, з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспортові бюджетної програми.

У разі потреби до зазначеного плану вносяться в установленому порядку зміни.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

7. Одержувач бюджетних коштів укладає з розробниками проектів стандартів договори про виконання робіт, пов'язаних з їх розробленням.

Виконані роботи приймаються одержувачем бюджетних коштів на підставі актів приймання-передачі робіт.

Одержувач бюджетних коштів забезпечує виконання робіт, передбачених обов'язковими етапами розроблення проектів стандартів, та дотримання установленого нормативними документами строку проведення їх експертизи.

8. Остаточні розрахунки з розробниками проектів стандартів за виконані роботи здійснюються лише за наявності позитивних результатів їх експертизи, проведеної одержувачем бюджетних коштів.

9. Реєстрація та ведення обліку зобов'язань в органах Казначейства, проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Казначейством.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали