КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 лютого 2012 р. N 80

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території військової частини А0829 (м. Лозова Харківської області)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території військової частини А0829 (м. Лозова Харківської області), що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 13 лютого 2012 р. N 80

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території військової частини А0829 (м. Лозова Харківської області)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації на території військової частини А0829 (м. Лозова Харківської області)" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МНС.

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є територіальні органи МНС, Навчальний центр оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та аварійно-рятувальні підрозділи.

Одержувачем бюджетних коштів, що виділяються для проведення медико-психологічної реабілітації осіб рядового і начальницького складу, що здійснювали заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території військової частини А0829 (м. Лозова Харківської області), є санаторій МНС "Одеський".

3. Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення комплексу заходів щодо повного очищення технічної території військової частини А0829 від боєприпасів та їх знешкодження, визначених пунктом 1 додатка 2 до Державної цільової екологічної програми ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території військової частини А0829 (м. Лозова Харківської області) на 2011 - 2013 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2011 р. N 237 (Постанова N 237) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 19, ст. 794).

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

5. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи здійснюється в установленому законодавством порядку.

6. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету (Порядок N 1223), затвердженого Мінфіном.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали