КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 лютого 2012 р. N 154

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 лютого 2012 р. N 154

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсоцполітики за бюджетною програмою "Створення і програмно-технічне забезпечення системи інформаційно-аналітичної підтримки, інформаційно-методичне забезпечення та виготовлення бланків посвідчень і нагрудних знаків для системи соціального захисту", в частині виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем зазначеної у пункті 1 цього Порядку бюджетної програми є Мінсоцполітики.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на виготовлення бланків посвідчень для батьків та дитини з багатодітної сім'ї, інвалідів, ветеранів війни та праці, нагрудних знаків та посвідчень до них для працівників системи соціального захисту, в тому числі осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, і жертв нацистських переслідувань.

Використання бюджетних коштів Мінсоцполітики здійснюється з метою забезпечення окремих категорій громадян посвідченнями та нагрудними знаками для системи соціального захисту.

4. Видатки, пов'язані з виготовленням бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту, здійснюються в межах бюджетних призначень відповідно до плану виконання робіт з їх виготовлення, затвердженого Мінсоцполітики.

Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому законодавством.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

6. Оплата бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту здійснюється на підставі платіжних доручень, видаткових накладних та актів про виготовлення товарів (надання послуг) згідно з договорами про закупівлю.

7. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи у справах сім'ї, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій:

узагальнюють щокварталу до 10 числа наступного місяця інформацію, що надійшла від структурних підрозділів у справах сім'ї, молоді та спорту районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій і виконавчих органів міських рад, підготовлену з урахуванням даних єдиного обліку багатодітних сімей та відомостей про залишки невикористаних бланків посвідчень на початок року, і подають Мінсоцполітики затверджені їх керівниками заявки про обсяг потреби у бланках посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї за формою, затвердженою Міністерством, в установленому законодавством порядку;

здійснюють у десятиденний строк після отримання зазначених бланків їх розподіл між структурними підрозділами у справах сім'ї, молоді та спорту районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій і виконавчих органів міських рад.

8. Управління праці та соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, структурних підрозділів з питань праці та соціального захисту населення виконавчих органів міських, районних у містах рад подають щокварталу до 10 числа наступного місяця Мінсоцполітики інформацію про обсяг потреби у бланках посвідчень для інвалідів, ветеранів війни та праці, нагрудних знаків та посвідчень до них для працівників системи соціального захисту, в тому числі осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та жертв нацистських переслідувань, за формою, що затверджується Міністерством, з урахуванням наявної кількості таких бланків і знаків на початок року.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 лютого 2012 р. N 154

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 21 червня 2010 р. N 474 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 46, ст. 1503).

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2010 р. N 1083 "Про внесення зміни до пункту 2 Порядку використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 92, ст. 3259).

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. N 128 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту" (Постанова N 128) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 14, ст. 566).

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 р. N 172 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2010 р. N 474" (Постанова N 172) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 16, ст. 660).

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали