КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 лютого 2012 р. N 160

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації та ліквідації об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності, а також реструктуризації підприємств з підземного видобутку залізної руди

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації та ліквідації об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності, а також реструктуризації підприємств з підземного видобутку залізної руди, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 лютого 2012 р. N 160

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації та ліквідації об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності, а також реструктуризації підприємств з підземного видобутку залізної руди

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Реструктуризація та ліквідація об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності, а також реструктуризація підприємств з підземного видобутку залізної руди" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Агентство держмайна.

3. Одержувачами бюджетних коштів є Роздільське державне гірничо-хімічне підприємство "Сірка", Стебницьке державне гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал", Новояворівське державне підприємство "Екотрансенерго", державне підприємство "Кривбасшахтазакриття".

4. Одержувачі бюджетних коштів використовують бюджетні кошти згідно з планом, погодженим Агентством держмайна.

5. Бюджетні кошти використовуються з метою реструктуризації гірничо-хімічних підприємств для збереження власної рудної бази хімічної промисловості, подолання негативних демографічних і соціально-демографічних наслідків та запобігання незворотним процесам у зоні діяльності гірничо-хімічних підприємств, а також збереження власної (унікальної) рудної бази металургійної промисловості, подолання негативних демографічних і соціально-екологічних наслідків, запобігання незворотним процесам у навколишньому природному середовищі Кривбасу.

6. Бюджетні кошти спрямовуються на:

1) виконання таких проектів:

відновлення екологічної рівноваги та рекультивації порушених гірничими роботами земель Яворівського державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка";

із завершення в 2012 році ліквідації сірчаних кар'єрів, відновлення екологічної рівноваги і ландшафту в зоні діяльності Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка";

консервація рудника N 2 і рекультивація порушених земель Стебницького державного гірничо-хімічного підприємства "Полімінерал";

2) реалізацію таких робочих проектів:

ліквідація шахти "Першотравнева" та переведення її у спеціальний режим гідрозахисту гірничих робіт та селитебних територій Тернівського району м. Кривого Рогу;

першочергові заходи з ліквідації шахти "Саксагань";

ліквідація шахти "Гігант";

3) погашення заборгованості за бюджетними зобов'язаннями минулих років, зареєстрованої в органах Казначейства.

7. Агентство держмайна розробляє та затверджує план робіт з реструктуризації та ліквідації об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності та з реструктуризації підприємств з підземного видобутку залізної руди. Копія зазначеного плану подається Мінфіну.

8. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

9. Видатки, пов'язані з фінансуванням капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2011 р. N 461 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 32, ст. 1359).

Пріоритетним напрямом у капітальному будівництві є спрямування бюджетних коштів на об'єкти з високим ступенем будівельної готовності.

10. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

11. Одержувачі бюджетних коштів подають Агентству держмайна щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформацію про виконання плану робіт, зазначеного у пункті 7 цього Порядку, за формою, встановленою Агентством за погодженням з Мінфіном.

Агентство держмайна подає зазначену інформацію Мінфіну щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, і щороку до 10 лютого наступного року.

12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 лютого 2012 р. N 160

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. N 221 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації підприємств з підземного видобутку залізної руди" (Постанова N 221) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 18, ст. 758).

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 9 березня 2011 р. N 214 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації та ліквідації об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності" (Постанова N 214) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 18, ст. 751).

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2011 р. N 1319 "Про внесення зміни до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації та ліквідації об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 99, ст. 3618).

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали