КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 лютого 2012 р. N 164

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення Центру комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення Центру комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 лютого 2012 р. N 164

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення Центру комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Створення Центру комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти використовуються з метою підвищення стану безпеки робіт на шахтах вугледобувних підприємств за рахунок здійснення централізованого контролю за станом шахтної атмосфери та гірничо-шахтного устатковання шляхом створення Центру комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості (далі - Центр).

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є МНС.

4. Відповідальним виконавцем бюджетної програми та розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є Держгірпромнагляд, який відповідно до вимог законодавства здійснює закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для створення Центру.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням вимог бюджетного законодавства.

5. Бюджетні кошти спрямовуються на створення системи технічного забезпечення передачі інформації в режимі реального часу з шахт до Центру, її приймання, оброблення, прогнозування небезпечних ситуацій та автоматизоване керування параметрами безпеки вугільних підприємств відповідно до проектної документації, яка затверджується Держгірпромнаглядом.

6. Завданням Держгірпромнагляду є створення Центру.

7. Держгірпромнагляд визначає та затверджує перелік шахт, які будуть інтегровані до Центру, з урахуванням:

відносного показника оцінки аварійної небезпеки виробничих параметрів шахти (Кп);

відносного показника оцінки аварійної небезпеки гірничотехнічних параметрів шахти (Кгт);

відносного показника оцінки аварійної небезпеки внаслідок дії основних небезпечних чинників гірничого виробництва (Коп).

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отриманий (створений) необоротний актив, а також відкриття рахунка, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Держгірпромнагляд подає щокварталу до 25 числа наступного місяця Мінфіну звіт про використання бюджетних коштів за формою, встановленою Мінфіном.

Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали