ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.02.2012 р. N 56

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання Обласної програми економічної підтримки книговидавничої справи на 2012 - 2015 роки

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 27 грудня 2011 року N 8/8 "Про обласну Програму економічної підтримки книговидавничої справи на 2012 - 2015 роки", рішення обласної ради від 29 грудня 2011 року N 9/2 "Про обласний бюджет на 2012 рік", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 січня 2012 року N 18 "Про затвердження переліку програм, за якими у 2012 році встановлюються порядки використання коштів обласного бюджету":

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання Обласної програми економічної підтримки книговидавничої справи на 2012 - 2015 роки, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
13.02.2012 N 56

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання Обласної програми економічної підтримки книговидавничої справи на 2012 - 2015 роки

I. Загальні положення

1.1. Порядок використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються для підтримки книговидавничої справи в області (далі - Порядок), розроблено відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 29 грудня 2011 року N 9/2 "Про обласний бюджет на 2012 рік", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 січня 2012 року N 18 "Про затвердження переліку програм, за якими у 2012 році встановлюються порядки використання коштів обласного бюджету".

1.2. Порядок визначає механізм використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Обласної програми економічної підтримки книговидавничої справи на 2012 - 2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 27 грудня 2011 року N 8/8 (далі - Програма) та діє на весь період Програми.

1.3. Головним розпорядником бюджетних коштів є Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації.

II. Напрями використання бюджетних коштів

2.1. Бюджетні кошти використовуються на:

- видання соціально значущих книг волинських авторів; творів, орієнтованих на дітей з обмеженими фізичними можливостями та авторами яких є особи з обмеженими фізичними можливостями;

- проведення міжнародних зустрічей письменників, творчих вечорів з учнівською молоддю;

- проведення "круглих столів", виставок, зустрічей з актуальних питань розвитку видавничої сфери, участь волинських видавництв у міжнародних, всеукраїнських та регіональних книжкових виставках, ярмарках, проведенні книжкового форуму "Книги Великої Волині";

- проведення обласних конкурсів серед видавництв і письменників;

- сприяння випуску літературного альманаху "Світязь".

III. Вимоги щодо використання бюджетних коштів

3.1. Використання бюджетних коштів Головним управлінням з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації здійснюється у межах видатків, які щороку затверджуються головному розпоряднику коштів в обласному бюджеті на реалізацію Програми, відповідно до помісячного розпису асигнувань загального фонду обласного бюджету на відповідний бюджетний період.

3.2. Відповідно до рекомендацій експертної ради з питань видавничої справи Головним управлінням з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації визначаються обсяги витрат на підтримку видання книг волинських авторів, книг, які є високохудожніми та мають суспільне значення, історико-краєзнавчої літератури тощо. Оплата виконаних робіт здійснюється на підставі платіжних документів, відповідно до представлених укладених договорів.

3.3. Видатки на проведення заходів, конкурсів, зустрічей, семінарів проводяться на підставі положень та окремих кошторисів, затверджених головним розпорядником бюджетних коштів. Преміювання переможців конкурсів здійснюється згідно з протоколами засідань журі.

3.4. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого Державним казначейством України.

IV. Відповідальність, звітність і контроль

4.1. Складання та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

4.2. Контроль і відповідальність за цільовим та ефективним використанням коштів обласного бюджету, що спрямовуються на реалізацію Програми, покладається на Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації.

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали