КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 березня 2012 р. N 212

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів у лісовому фонді

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів у лісовому фонді, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 березня 2012 р. N 212

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів у лісовому фонді

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Держлісагентству за бюджетною програмою "Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів в лісовому фонді" (далі - бюджетні кошти), з метою забезпечення підвищення рівня лісистості, ефективного захисту лісів, їх раціонального використання, відтворення та охорони лісів і мисливської фауни та розв'язання проблеми, пов'язаної з ерозією ґрунтів і виснаженням річок як основними дестабілізуючими факторами екологічної ситуації.

2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держлісагентство.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування таких заходів:

ведення лісового і мисливського господарства, охорона та захист лісів у лісовому фонді;

створення захисних лісових насаджень та полезахисних лісових смуг;

збереження природно-заповідного фонду.

4. Бюджетні кошти розподіляються Держлісагентством між заходами, що передбачені пунктом 3 цього Порядку, та використовуються згідно з порядками, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2007 р. N 253 "Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з ведення лісового і мисливського господарства та для створення захисних лісових насаджень і полезахисних лісових смуг" (Офіційний вісник України, 2007 р., N 14, ст. 512; 2011 р., N 10, ст. 459).

5. Погашення бюджетної кредиторської заборгованості, зареєстрованої в органах Казначейства, здійснюється в установленому законодавством порядку.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законодавством порядку.

7. У разі коли під час виконання бюджетної програми допущено порушення, до головного розпорядника бюджетних коштів та розпорядника бюджетних коштів нижчого рівня можуть застосовуватися заходи впливу відповідно до законодавства.

8. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету (Порядок N 1223), затвердженого в установленому законодавством порядку.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали