КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 березня 2012 р. N 236

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення електронної інформаційної системи "Електронний Уряд" та автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності"

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення електронної інформаційної системи "Електронний Уряд" та автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності", що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 24

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 березня 2012 р. N 236

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення електронної інформаційної системи "Електронний Уряд" та автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою "Національна програма інформатизації, створення електронної інформаційної системи "Електронний Уряд", створення автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" за напрямом - створення електронної інформаційної системи "Електронний Уряд" та автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти використовуються з метою створення інфраструктури автоматизованої взаємодії органів виконавчої влади між собою, з юридичними та фізичними особами на основі інформаційно-телекомунікаційних технологій.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

1) створення складових інформаційної системи "Електронний Уряд", а саме на:

створення, впровадження та забезпечення функціонування системи електронної взаємодії органів виконавчої влади;

створення другої черги єдиного інформаційного веб-ресурсу звернень громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

впровадження веб-порталу адміністративних послуг;

2) створення автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності", а саме на:

розроблення проектної та технічної документації щодо створення такої автоматизованої системи;

створення першої черги автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності";

розроблення та впровадження комплексної системи захисту інформації зазначеної системи.

4. Головним розпорядником бюджетних коштів є МОНмолодьспорт, відповідальним виконавцем бюджетної програми - Держінформнауки.

Бюджетні кошти використовуються у межах бюджетних призначень згідно із затвердженим Держінформнауки тематичним планом, у якому зазначається найменування кожного заходу та сума витрат на його здійснення. У разі потреби до зазначеного плану можуть вноситися зміни.

До наказу про затвердження тематичного плану додається затверджений Держінформнауки кошторис витрат, пов'язаних з підготовкою і здійсненням заходів, з відповідними розрахунками та обґрунтуваннями.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг провадиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

6. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання товарів, робіт і послуг, які безпосередньо не пов'язані із здійсненням заходів, передбачених тематичним планом;

оплату посередницьких послуг;

здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку;

фінансування заходів за рахунок коштів, передбачених на виконання інших бюджетних програм.

Головний розпорядник бюджетних коштів і відповідальний виконавець бюджетної програми забезпечують цільове та ефективне використання бюджетних коштів.

7. За результатами процедури закупівлі Держінформнауки укладає з переможцем процедури закупівлі договір про закупівлю товарів, робіт і послуг.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому законодавством.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

10. Держінформнауки надсилає щомісяця до 20 числа МОНмолодьспорту та Мінфіну інформацію про використання бюджетних коштів.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 березня 2012 р. N 236

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 25 липня 2011 р. N 844 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення електронної інформаційної системи "Електронний Уряд" (Постанова N 844) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 61, ст. 2430).

2. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 р. N 931 "Про передачу у 2011 році деяких бюджетних призначень та внесення зміни до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення електронної інформаційної системи "Електронний Уряд" (Постанова N 931) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 67, ст. 2592).

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2011 р. N 1157 "Про внесення зміни до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення електронної інформаційної системи "Електронний Уряд" (Постанова N 1157) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 88, ст. 3200).

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали