КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 березня 2012 р. N 280

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Часткова компенсація витрат за спожиту електроенергію, пов'язаних з перекиданням води"

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Часткова компенсація витрат за спожиту електроенергію, пов'язаних з перекиданням води", що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 березня 2012 р. N 280

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Часткова компенсація витрат за спожиту електроенергію, пов'язаних з перекиданням води"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Часткова компенсація витрат за спожиту електроенергію, пов'язаних з перекиданням води" (далі - бюджетні кошти).

2. У цьому Порядку терміни вживаються у такому значенні:

маловодний регіон - територія, на якій відсутні поверхневі та підземні джерела водних ресурсів для забезпечення потреб населення і галузей економіки, що відповідають вимогам ДСТУ 4808:2007 "Джерела централізованого питного водопостачання. Гігієнічні та екологічні вимоги щодо якості води і правила вибирання";

перекидання води - транспортування води у маловодні регіони з використанням каналів та/або водогонів (об'єктів трубопровідного транспорту) централізованих систем водопостачання міжбасейнового та внутрішньобасейнового перерозподілу водних ресурсів.

3. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінрегіон.

4. Одержувачами бюджетних коштів є підприємства, що здійснюють експлуатацію систем централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які відповідають у сукупності таким критеріям:

включення до переліку підприємств, які забезпечують перекидання води у маловодні регіони каналами і водогонами міжбасейнового та внутрішньобасейного перерозподілу водних ресурсів, згідно з додатком;

провадження діяльності з перекидання води у маловодні регіони у поточному році;

наявність схем перекидання води;

наявність окремого обліку витрат води, що перекидається у маловодні регіони, та витрат електроенергії, пов'язаних з перекиданням води у маловодні регіони (далі - витрати електроенергії).

5. Метою бюджетної програми є часткова компенсація одержувачам бюджетних коштів витрат електроенергії.

6. Бюджетні кошти спрямовуються на оплату електроенергії, що витрачена на перекидання води у маловодні регіони каналами і водогонами, відповідно до затвердженого плану використання бюджетних коштів.

7. Одержувачі бюджетних коштів здійснюють розрахунок витрат електроенергії з урахуванням затверджених Мінрегіоном умов визначення меж ділянок каналів та/або водогонів, якими забезпечується перекидання води у маловодні регіони.

8. Витрати електроенергії визначаються за допомогою вузлів обліку електроенергії представником одержувача бюджетних коштів у присутності представника енергопостачальної компанії і оформляються актом про підтвердження розміру витрат електроенергії за формою, визначеною Мінрегіоном.

9. Для визначення розміру компенсації витрат електроенергії Мінрегіоном утворюється комісія.

Одержувачі бюджетних коштів щомісяця до 6 числа подають комісії акт про підтвердження розміру витрат електроенергії, розрахунок витрат електроенергії за формою, визначеною Мінрегіоном, та копію договору про постачання електроенергії.

Розподіл бюджетних коштів між одержувачами бюджетних коштів здійснюється пропорційно до фактичних витрат електроенергії у межах бюджетних асигнувань на підставі документів, зазначених у цьому пункті, та оформляється у вигляді реєстру, що затверджується Мінрегіоном.

10. Відображення у бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, ведення обліку бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

11. Одержувачі бюджетних коштів подають щомісяця до 20 числа Мінрегіону звіти про використання бюджетних коштів за формою, встановленою Мінрегіоном за погодженням з Мінфіном.

Мінрегіон подає щомісяця до 25 числа Мінфіну звіт про використання бюджетних коштів за формою, встановленою Мінфіном.

12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

Додаток
до Порядку

ПЕРЕЛІК
підприємств, які забезпечують перекидання води у маловодні регіони каналами і водогонами міжбасейнового та внутрішньобасейнового перерозподілу водних ресурсів

Товариство з обмеженою відповідальністю "Луганськвода", м. Луганськ

Обласне комунальне виробниче підприємство "Дніпро-Кіровоград", м. Кіровоград

Комунальне підприємство "Компанія "Вода Донбасу", м. Донецьк

Комунальне підприємство "Харківводоканал", м. Харків

Комунальне підприємство "Облводоканал" Запорізької обласної ради, м. Запоріжжя

Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал", м. Миколаїв

Комунальне підприємство Дніпропетровської обласної ради "Аульський водовід", смт Кринички Дніпропетровської області

Комунальне підприємство "Уманьводоканал", м. Умань Черкаської області

Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал", м. Львів

"Енерговодоканал" Смолінської селищної ради Маловисківського району, смт Смоліне Маловисківського району Кіровоградської області

Кримське республіканське підприємство "Виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства м. Керчі", м. Керч

Кримське республіканське підприємство "Виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства м. Сімферополя", м. Сімферополь

Кримське республіканське підприємство "Виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства м. Феодосії", м. Феодосія

Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас", с. Воронове Синельниківського району Дніпропетровської області

Державне промислове підприємство "Кривбаспромводопостачання", м. Кривий Ріг

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали