КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 лютого 2012 р. N 281

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері засобів масової інформації та державних музичних колективів

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері засобів масової інформації та державних музичних колективів, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність:

постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 р. N 249 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки державним музичним колективам" (Постанова N 249) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 20, ст. 826);

постанову Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. N 450 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері засобів масової інформації" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 32, ст. 1350).

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 лютого 2012 р. N 281

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері засобів масової інформації та державних музичних колективів

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Фінансова підтримка творчих спілок у сфері засобів масової інформації, преси, державних музичних колективів, здійснення інформаційно-культурної діяльності" для фінансової підтримки творчих спілок у сфері засобів масової інформації та державних музичних колективів (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держкомтелерадіо.

3. Одержувачами бюджетних коштів є:

Національна спілка журналістів та її територіальні організації, уповноважені головним розпорядником бюджетних коштів на здійснення заходів, передбачених бюджетною програмою;

державні музичні колективи, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо та уповноважені на створення і виконання музичних творів, організацію і проведення концертів, телевізійних музичних програм та інших культурно-мистецьких заходів.

4. Головний розпорядник бюджетних коштів забезпечує їх цільове та ефективне використання.

5. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, облік бюджетних зобов'язань, а також відкриття рахунків в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться в установленому законодавством порядку.

6. Одержувачі бюджетних коштів надсилають щомісяця до 20 числа Держкомтелерадіо інформацію про їх використання для її узагальнення і подання Мінфіну до 30 числа зазначеного періоду.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Бюджетні кошти спрямовуються їх одержувачам і використовуються для підтримки територіальних організацій Національної спілки журналістів у виконанні їх статутних завдань для досягнення визначеної цим Порядком мети.

Фінансова підтримка надається творчим спілкам з метою сприяння розвитку журналістики, популяризації кращих творчих надбань в галузі журналістики, захисту соціальних, економічних, творчих інтересів журналістів, надання допомоги у підвищенні кваліфікації журналістів, організації творчих конкурсів, виставок, авторських вечорів, прем'єр, фестивалів.

Розподіл бюджетних коштів між їх одержувачами здійснюється головним розпорядником бюджетних коштів у межах відповідних обсягів бюджетних призначень, установлених законом про Державний бюджет України на відповідний рік, визначених кошторисом з урахуванням поданих Національною спілкою журналістів та її територіальними організаціями обґрунтувань потреби в коштах і детальних розрахунків витрат та необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

Одержувачі бюджетних коштів використовують їх відповідно до визначених Національною спілкою журналістів заходів та плану використання бюджетних коштів, погоджених з Держкомтелерадіо.

9. Бюджетні кошти використовуються для надання фінансової підтримки державним музичним колективам і спрямовуються на покриття їх витрат, пов'язаних, зокрема, з оновленням репертуару та концертних програм, організацією гастролей, зміцненням матеріально-технічної бази, що не забезпечені власними доходами.

Головний розпорядник бюджетних коштів здійснює розподіл бюджетних асигнувань, визначених кошторисом, між одержувачами бюджетних коштів у межах відповідних бюджетних призначень, установлених законом про Державний бюджет України на відповідний рік, та з урахуванням поданих ними обґрунтувань потреби в коштах і детальних розрахунків витрат, що не забезпечені власними доходами, а також необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

10. Одержувачі бюджетних коштів використовують їх відповідно до погодженого Держкомтелерадіо плану використання бюджетних коштів.

11. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

12. Обсяг бюджетних коштів, що виділяються державним музичним колективам для покриття витрат, що не забезпечені власними доходами, не повинен перевищувати за підсумками року 95 відсотків фактичного обсягу валового доходу.

13. У разі зменшення бюджетних призначень Держкомтелерадіо з метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року здійснює відповідне коригування суми видатків для надання фінансової підтримки державним музичним колективам.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали