КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.08.2011 р. N 848

Про затвердження Порядку використання у 2011 році бюджетних коштів, що спрямовуються на будівництво (придбання) житла в м. Біла Церква для військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.06.2011 N 600-р "Про передачу в 2011 році деяких бюджетних призначень" (Розпорядження N 600-р), розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 26.09.2006 N 790 "Про затвердження Положення про Головне управління капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації":

1. Затвердити Порядок використання у 2011 році бюджетних коштів, що спрямовуються на будівництво (придбання) житла в м. Біла Церква для військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав (далі - Порядок), що додається.

2. Замовником робіт з будівництва (придбання) житла в м. Біла Церква для військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав є Головне управління капітального будівництва Київської облдержадміністрації.

3. Головному управлінню капітального будівництва Київської облдержадміністрації забезпечити:

3.1. у тижневий термін - погодження передачі Київській обласній державній адміністрації бюджетних призначень у сумі 12900 тисяч гривень для будівництва (придбання) житла в м. Біла Церква для військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

3.2. щомісяця до 5 числа - подання Міністерству фінансів України звіту про використання бюджетних коштів, зазначених у пункті 3.1.

4. Виконавчому комітету Білоцерківської міської ради у триденний термін подати Головному управлінню капітального будівництва інформацію щодо потреби у квартирах для забезпечення житлом військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської облдержадміністрації Максименка В. М.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської обласної державної адміністрації
15.08.2011 N 848

ПОРЯДОК
використання у 2011 році бюджетних коштів, що спрямовуються на будівництво (придбання) житла в м. Біла Церква для військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 3511090 "Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України" (далі - бюджетні кошти) та переданих згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.06.2011 N 600-р "Про передачу в 2011 році деяких бюджетних призначень" (Розпорядження N 600-р) Київській обласній державній адміністрації для будівництва (придбання) житла в м. Біла Церква для військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав (далі - бюджетні кошти).

2. Розпорядником бюджетних коштів є Головне управління капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на придбання житла у будинках, що введені в експлуатацію, чи на умовах пайової участі у будівництві у м. Біла Церква для військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав.

Потреба у квартирах для забезпечення житлом військовослужбовців, звільнених у запас, та учасників бойових дій на території інших держав (його кількість та площа) визначається виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради.

4. Розпорядник бюджетних коштів здійснює процедуру закупівлі житла відповідно до Закону України "Про здійснення державних закупівель".

5. Закупівлі підлягають квартири у будинках, що введені в експлуатацію. Розпорядником можуть бути придбані на умовах пайової участі у будівництві квартир в житлових будинках, що не введені в експлуатацію за таких умов:

- ступінь будівельної готовності таких будинків не менше 70 %;

- строк вводу в експлуатацію не пізніше IV кварталу 2011 року.

6. Вартість придбання 1 кв. м. загальної площі житла, що визначається за результатами відкритих торгів, повинна бути найнижчою серед тих, що запропоновані учасниками торгів.

7. Видатки, пов'язані із придбанням житла в будинках, що введені в експлуатацію, проводяться на підставі договору закупівлі.

Видатки, пов'язані з придбанням житла на умовах пайової участі, проводяться на підставі відповідного договору згідно з графіком фінансування та документів, що підтверджують використання за призначенням перерахованих раніше коштів.

8. Попередня оплата здійснюється за договорами щодо:

- придбання житла на умовах пайової участі в розмірі до 30 відсотків вартості річного обсягу робіт, не більш як на три місяці, згідно з графіком фінансування;

- придбання житла в будинках, що введені в експлуатацію, - до 95 відсотків.

Подальші розрахунки проводяться після передачі квартир переможцем торгів замовнику.

9. Головне управління капітального будівництва інформує Київську обласну державну адміністрацію про передачу йому житла:

- у разі якщо квартири придбані у будинку, що введений в експлуатацію, після підписання договору закупівлі;

- у разі якщо розпорядником бюджетних коштів придбані квартири на умовах пайової участі у будівництві після введення будинку в експлуатацію та передачі йому житла за актом прийому-передачі.

10. Передача житла виконавчому комітету Білоцерківської міської ради здійснюється на підставі розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації шляхом підписання актів прийому-передачі. Розподіл житла здійснюється в установленому законодавством порядку.

11. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

Заступник голови -
керівник апарату адміністрації

А. С. Спаський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали