Про затвердження Порядку використання у 2011 році субвенції з обласного бюджету на розробку проектної документації для будівництва дитячого будинку сімейного типу

Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
від 12 квітня 2011 року N 416

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Луганській області
15 квітня 2011 р. за N 17/1110

Відповідно до статті 18 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 7 рішення обласної ради від 25.02.2011 N 3/20 "Про внесення змін до обласного бюджету на 2011 рік":

1. Затвердити Порядок використання у 2011 році субвенції з обласного бюджету на розробку проектної документації для будівництва дитячого будинку сімейного типу, що додається.

2. Розпорядження набирає чинності через 10 днів після його державної реєстрації, але не раніше дня оприлюднення в газеті "Наша газета".

3. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Махно М. В.) забезпечити опублікування цього розпорядження в газеті "Наша газета".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Мірошника Р. В.

  

Перший заступник голови,
виконуючий обов'язки голови
обласної держадміністрації

Е. М. Лозовський

  

 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
12.04.2011 N 416

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у Луганській області
15 квітня 2011 р. за N 17/1110

ПОРЯДОК
використання у 2011 році субвенції з обласного бюджету на розробку проектної документації для будівництва дитячого будинку сімейного типу

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2011 році субвенції з обласного бюджету на розробку проектної документації для будівництва дитячого будинку сімейного типу (далі - субвенція).

2. Субвенція спрямовується виконавчим комітетам Луганської та Краснолуцької міських рад, Сватівській райдержадміністрації з метою фінансування заходів з розробки проектної документації для будівництва дитячих будинків сімейного типу на виконання Регіональної програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2007 - 2014 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24.11.2006 N 6/13.

3. Головними розпорядниками коштів субвенції в обласному бюджеті є Головне фінансове управління облдержадміністрації, в міських та районному бюджетах - виконавчі комітети Луганської та Краснолуцької міських рад, Сватівська райдержадміністрація.

4. Головні розпорядники коштів субвенції в міських та районному бюджетах:

у строк до 15 квітня 2011 року затверджують плани виконання робіт з розробки проектної документації для будівництва дитячих будинків сімейного типу із зазначенням щомісячних обсягів робіт та результативних показників;

у тижневий строк після затвердження подають їх Головному фінансовому управлінню та службі у справах дітей облдержадміністрації;

забезпечують цільове використання субвенції та подають до 1 червня 2011 року Головному фінансовому управлінню і службі у справах дітей облдержадміністрації звіт про використання субвенції із зазначенням щомісячних результативних показників.

5. Операції, пов'язані з використанням коштів субвенції, здійснюються відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 04.11.2002 N 205, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.11.2002 за N 919/7207.

6. Невикористані кошти субвенції підлягають поверненню до обласного бюджету не пізніше останнього робочого дня поточного бюджетного періоду.

7. Складення і подання фінансової звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим використанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

  

Заступник керівника апарату
обласної держадміністрації

С. Г. Тихоновський

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали