ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.01.2012 р. N 31

Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів обласного бюджету на фінансування Регіональної програми розвитку транскордонного і міжрегіонального співробітництва на 2011 - 2012 роки

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішень обласної ради від 28 грудня 2010 року N 2/46 "Про затвердження Регіональної програми розвитку транскордонного і міжрегіонального співробітництва на 2011 - 2012 роки", від 29 грудня 2011 року N 9/2 "Про обласний бюджет на 2012 рік":

1. Затвердити Порядок використання у 2012 році коштів обласного бюджету на фінансування Регіональної програми розвитку транскордонного і міжрегіонального співробітництва на 2011 - 2012 роки, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Е. Стоєва.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
27.01.2012 N 31

ПОРЯДОК
використання у 2012 році коштів обласного бюджету на фінансування Регіональної програми розвитку транскордонного і міжрегіонального співробітництва на 2011 - 2012 роки

1. Загальні положення

1.1. Порядок використання у 2012 році коштів обласного бюджету на фінансування Регіональної програми розвитку транскордонного і міжрегіонального співробітництва на 2011 - 2012 роки (далі - Порядок) розроблено відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 28 грудня 2010 року N 2/46 "Про затвердження Регіональної програми розвитку транскордонного і міжрегіонального співробітництва на 2011 - 2012 роки".

1.2. Порядок визначає і регулює механізм використання коштів обласного бюджету на фінансування заходів щодо виконання в області Регіональної програми розвитку транскордонного і міжрегіонального співробітництва на 2011 - 2012 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 28 грудня 2010 року N 2/46 (далі - Програма).

1.3. Головним розпорядником коштів обласного бюджету, що спрямовуються на реалізацію заходів Програми, є управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації.

2. Напрями використання коштів обласного бюджету

2.1. Кошти обласного бюджету використовуються на:

2.1.1. Забезпечення активізації співробітництва у рамках Єврорегіону "Буг":

- проведення Європейських днів добросусідства;

- сплата членських внесків Єврорегіону "Буг" до Асоціації Європейських Прикордонних Регіонів;

- висвітлення інформації про діяльність Єврорегіону "Буг" у тижневику "Волинська газета";

- забезпечення участі у засіданнях Ради Єврорегіону "Буг", зустрічах керівників прикордонних регіонів України і Республіки Білорусь.

2.1.2. Усебічний розвиток і поглиблення взаємовигідних міжрегіональних зв'язків:

- організація ділових переговорів з представниками іноземних країн, зокрема Республіки Білорусь, Російської Федерації, Республіки Польща, Литовської Республіки, Федеративної Республіки Німеччина тощо;

- участь представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у міжнародних семінарах, конференціях, форумах, конкурсах тощо;

- налагодження співпраці з адміністративно-територіальними одиницями зарубіжних країн шляхом укладання угод про співробітництво;

- проведення заходів, а саме зустрічей, бізнес-форумів, днів економіки, презентацій, круглих столів тощо, у рамках укладених угод про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Волинською областю та адміністративно-територіальними одиницями зарубіжних країн;

- забезпечення участі у засіданнях українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва та її комісій.

2.1.3. Створення привабливого інвестиційного клімату області;

- проведення засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів;

- висвітлення інформації про область у міжнародних засобах масової інформації;

- підготовка презентаційних матеріалів про область.

2.1.4. Інтенсифікацію роботи з використання міжнародної технічної допомоги у рамках Програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства та партнерства:

- участь та проведення семінарів з питань розроблення транскордонних проектів;

- здійснення заходів щодо перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців, зокрема з питань розроблення транскордонних проектів;

- забезпечення фінансової участі української сторони в реалізації транскордонних проектів.

2.2. Головний розпорядник коштів обласного бюджету в межах асигнувань, передбачених на реалізацію заходів Програми, забезпечує формування пропозицій до річних планів транскордонного і міжрегіонального співробітництва із зазначенням напрямів та обсягів їх фінансування.

Річні плани затверджуються заступником голови облдержадміністрації відповідно до функціональних обов'язків.

2.3. Відповідно до річних планів заступником голови облдержадміністрації затверджуються кошториси на організацію і проведення заходів транскордонного і міжрегіонального співробітництва.

2.4. Фінансування видатків, затверджених головному розпоряднику коштів обласного бюджету на реалізацію Програми, здійснюється відповідно до помісячного розпису асигнувань обласного бюджету з урахуванням зареєстрованих зобов'язань.

2.5. Видатки на реалізацію Програми здійснюються у порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

3. Відповідальність, звітність і контроль

3.1. Контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів покладається на головного розпорядника бюджетних коштів.

3.2. Фінансова звітність про використання коштів надається в установленому порядку.

3.3. Інформація про хід виконання Програми в установленому порядку подається на розгляд обласній державній адміністрації та обласній раді за підсумками півріччя та за рік.

3.4. Відповідальність за цільовим та ефективним використанням коштів покладається на управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали