КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 серпня 2011 р. N 898

Київ

Про затвердження Порядку ввезення на митну територію України товарів (крім підакцизних) для будівництва та оснащення аеропортів, які є об'єктами фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, які (операції з ввезення яких) звільняються від сплати ввізного мита та обкладення податком на додану вартість

Відповідно до пункту "щ3" частини першої статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф" та пункту 19 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок ввезення на митну територію України товарів (крім підакцизних) для будівництва та оснащення аеропортів, які є об'єктами фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, які (операції з ввезення яких) звільняються від сплати ввізного мита та обкладення податком на додану вартість, що додається.

2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі забезпечити у місячний строк з дня набрання чинності цією постановою видачу довідок про те, що певний товар не виробляється в Україні або виробляється, але не відповідає технічним характеристикам світового рівня.

3. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 серпня 2011 р. N 898

ПОРЯДОК
ввезення на митну територію України товарів (крім підакцизних) для будівництва та оснащення аеропортів, які є об'єктами фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, які (операції з ввезення яких) звільняються від сплати ввізного мита та обкладення податком на додану вартість

1. Цей Порядок визначає механізм ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту суб'єктами господарювання товарів (крім підакцизних), які не виробляються в Україні або виробляються, але не відповідають технічним характеристикам світового рівня та вимогам міжнародних організацій цивільної авіації, з метою їх використання для будівництва та оснащення аеропортів, які є об'єктами фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, які під час такого ввезення звільняються від сплати ввізного мита, а операції з їх ввезення - від обкладення податком на додану вартість (далі - товари).

2. Для підтвердження відповідності товарів критеріям, визначеним у пункті 1 цього Порядку, суб'єкт господарювання подає Укрєвроінфрапроекту заяву із зазначенням найменування товарів, їх кодів згідно з УКТЗЕД, кількості, вартості, призначення та назви аеропорту, для будівництва і оснащення якого ввозиться товар.

До заяви додаються:

витяг або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та засвідчені в установленому порядку копії установчих документів;

копія:

- довідки Мінекономрозвитку про те, що певний товар не виробляється в Україні або виробляється, але не відповідає технічним характеристикам світового рівня;

- документа, що підтверджує участь суб'єкта господарювання у виконанні Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2010 р. N 357 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 39, ст. 1297);

- зовнішньоекономічного договору (контракту), укладеного між суб'єктом господарювання і постачальником;

- довідки, виданої замовником будівництва аеропорту, який є об'єктом фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, про те, що товари включені до проектно-кошторисної документації.

3. Укрєвроінфрапроект надсилає копію заяви суб'єкта господарювання, передбаченої пунктом 2 цього Порядку, Держмитслужбі для опрацювання в частині відповідності товарів зазначеним кодам.

4. Після перевірки документів, зазначених у пункті 2 цього Порядку, Укрєвроінфрапроект за погодженням з Мінфіном, Мінекономрозвитку, Держмитслужбою та ДПС розробляє та подає Мінінфраструктури в установленому порядку проект акта Кабінету Міністрів України щодо затвердження обсягів товарів для внесення його на розгляд Кабінету Міністрів України.

5. Суб'єкт господарювання після ввезення товарів подає щомісяця до 5 числа митному органові, що здійснював митне оформлення товару, погоджений з Укрєвроінфрапроектом звіт про цільове використання товарів у двох примірниках.

Один примірник звіту залишається митному органові, другий - з відміткою зазначеного органу суб'єкт господарювання подає щомісяця до 15 числа органові державної податкової служби за місцем державної реєстрації такого суб'єкта.

6. Орган державної податкової служби інформує митний орган, що здійснював митне оформлення товару, про факти нецільового використання товарів.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали