МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 липня 2008 року N 330

Про затвердження Порядку здійснення договірної роботи в Міністерстві внутрішніх справ України

На виконання службового доручення МВС від 30.05.2007 N 8896/Сл та з метою впорядкування договірної роботи, урегулювання відносин, пов'язаних з організацією договірно-правового забезпечення, визначення процедури укладення, реєстрації, зберігання та ведення реєстру господарських договорів, контрактів, угод, що укладаються від імені Міністерства внутрішніх справ України, та забезпечення контролю за використанням державного майна наказую:

Затвердити Порядок здійснення договірної роботи в Міністерстві внутрішніх справ України (далі - Порядок), що додається.

Унести зміни до Інструкції про організацію діловодства в системі МВС України, затвердженоїнаказом МВС від 24.11.2003 N 1440 (Наказ N 1440), виклавши підрозділ 2.7 у наступній редакції:

"2.7. Реєстрація і порядок зберігання договорів

З метою контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів МВС укладення, реєстрація та зберігання договорів здійснюються відповідно до Порядку здійснення договірної роботи в Міністерстві внутрішніх справ України.".

Першим заступникам, заступникам Міністра, керівникам структурних підрозділів центрального апарату Міністерства забезпечити дотримання особовим складом у своїй діяльності вимог Порядку.

Відповідальними за забезпечення належного виконання договорів, які укладаються від імені МВС, є керівники структурних підрозділів центрального апарату Міністерства.

Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра, генерал-лейтенанта міліції Вербенського М. Г.

Наказ надіслати за належністю.

 

Міністр

Ю. В. Луценко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали