НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2012 року N 116

Про затвердження Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, відповідно до статей 13 та 17 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", статей 1, 4, 5, 7, 28 та 59 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", вирішила:

1. Затвердити Правила ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної ради від 28.12.2011 N 2983 "Про затвердження Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті" (Правила N 2983).

3. Управлінню правового забезпечення подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Відділу зв'язків із засобами масової інформації та громадськими організаціями оприлюднити це рішення на офіційному сайті Національної ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради В. Манжосова.

6. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
08.02.2012 N 116

Правила ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Правила ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті (далі - Правила) розроблено на виконання статті 106 Конституції України, статей 1, 4, 5, 7, 28 та 59 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статей 13, 17 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення".

1.2. Ці Правила визначають єдиний порядок ведення мовлення телерадіоорганізаціями на всій території України у разі видання Указу Президента України про оголошення в Україні днів трауру (скорботи, жалоби) та днів пам'яті.

II. ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ МОВЛЕННЯ

2.1. У разі видання Указу Президента України про оголошення в Україні днів трауру (скорботи, жалоби) та днів пам'яті телерадіоорганізації мають внести такі зміни до теле- та радіопередач та сітки мовлення на день, що оголошений днем трауру (скорботи, жалоби) та днем пам'яті:

2.1.1. Забезпечити оформлення ефіру теле- і радіоканалів без розміщення міжпрограмних заставок мажорного звучання або з використанням відбивок, джинглів чи інших міжпрограмних заставок мінорного звучання.

2.1.2. Припинити трансляцію комедійних фільмів, розважальних та музично-розважальних передач, концертно-видовищних заходів, теле- і радіовікторин, передач на замовлення та музичних творів мажорного звучання.

2.1.3. Утриматись від трансляції рекламних роликів, анонсів, що містять елементи шоу, розваг та еротики.

2.1.4. Забезпечити в ефірі поширення інформації про день трауру (скорботи, жалоби) та день пам'яті і про причину його оголошення впродовж цього дня, а у разі його завчасного оголошення - також і напередодні.

 

Начальник
контрольно-аналітичного управління

О. Левчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали