МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 листопада 2017 року N 1362

Про затвердження примірних статутів державного підприємства, державного закладу, установи, організації та закладу вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України

Відповідно до статей 57, 62 - 64 Господарського кодексу України, статті 88 Цивільного кодексу України, пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", підпункту 14 пункту 4 (Постанова N 267), пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України (Постанова N 267), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267, наказую:

1. Затвердити примірний статут державного підприємства, що належить до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України, що додається*.

2. Затвердити примірний статут державного закладу, установи, організації що належить до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України, що додається*.

3. Затвердити примірний статут закладу вищої освіти, що належить до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України, що додається*.


* Не наводиться.

4. Керівникам державних підприємств, державних закладів установ, організацій та закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України, при розробленні проектів установчих документів державного підприємства, державного закладу та закладу вищої освіти у новій редакції керуватись примірними статутами, які затверджені цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 16 листопада 2012 року N 249-о "Про затвердження примірних статутів державного підприємства та державного закладу, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України, та Методичних рекомендацій щодо їх підготовки, затвердження та внесення змін до них".

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали