МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 листопада 2011 року N 703

Про затвердження пріоритетів діяльності Міненерговугілля України на 2012 рік

Відповідно до підпункту 2 пункту 10 Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 р. N 382/2011 (Положення N 382/2011), та з метою реалізації основних напрямів державної політики в паливно-енергетичному комплексі наказую:

1. Затвердити пріоритети діяльності Міненерговугілля України на 2012 рік:

1.1. Зміцнення енергетичної безпеки держави. Нарощування обсягів власного видобутку вуглеводнів та створення елементів ядерно-паливного циклу. Диверсифікація джерел і шляхів і постачання енергоносіїв в Україну.

1.2. Реалізація пріоритетних інвестиційних проектів. Забезпечення інвестиційної привабливості галузевих підприємств. Залучення недержавних інвестицій.

1.3. Підвищення рівня надійного забезпечення споживачів паливно-енергетичними ресурсами, зокрема їх транзиту до зарубіжних країн. Інтеграція Об'єднаної енергосистеми України до Європейської мережі системних операторів з передачі електроенергії (ENTSO-E). Модернізація нафтогазотранспортної системи.

1.4. Оптимізація паливно-енергетичного балансу. Розвиток альтернативної енергетики. Впровадження ефективних заходів з енергозбереження та підвищення енергоефективності.

1.5. Модернізація об'єктів паливно-енергетичного комплексу. Підвищення рівня промислової безпеки. Забезпечення безпечних умов праці, упередження травматизму і нещасних випадків на підприємствах паливно-енергетичного комплексу.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали