ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тринадцята сесія

РІШЕННЯ

від 14.12.2011 р. N 26

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність громадянам, внесення змін та втрату чинності пунктів рішень виконавчого комітету і сесії міської ради

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, міська рада вирішила:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати у власність земельні ділянки громадянам:

1.1. для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови (додаток 1) (додається до оригіналу);

1.2. для будівництва індивідуальних гаражів - землі житлової та громадської забудови (додаток 2);

1.3. для ведення особистого селянського господарства - землі сільськогосподарського призначення (додаток 3).

2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати у спільну сумісну власність земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови (додаток 4).

3. Надати у спільну сумісну власність земельні ділянки громадянам на підставі технічної документації із землеустрою для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови (додаток 5).

4. Надати у власність земельні ділянки громадянам на підставі технічної документації із землеустрою:

4.1. для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови (додаток 6);

4.2. для будівництва індивідуальних гаражів - землі житлової та громадської забудови (додаток 7).

5. Внести зміни:

5.1. до п. 46 додатка 2 виконкому Хмельницької міської ради від 13.02.97 р. N 1418, доповнивши графу "Прізвище, ім'я та по батькові" словами "Кузьмич Володимир Михайлович" згідно зі зверненням Кузьмич Н. К., Кузьмич В. М.;

5.2. до п. 119 додатка 1 рішення 3-ої сесії міської ради від 19.06.2002 р. N 19, замінивши в графі "Прізвище, ім'я та по батькові. Домашня адреса" слова "Белаш Наталія Миколаївна вул. [...]" на слова "Білаш Наталя Миколаївна вул. [...]", згідно зі зверненням Білаш Н. М.

5.3. до п. 2.6 рішення дванадцятої сесії міської ради від 09.11.2011 р. N 17, замінивши слова "Палій Ганни Манолівна" на слова "Палій Ганна Манолівна".

6. Визнати таким, що втратив чинність, п. 55 додатка 1 розпорядження адміністрації Хмельницької міської ради від 14.07.94 р. N 1837, згідно зі зверненням Олійник Г. М.

7. Громадянам, яким надаються у власність земельні ділянки, замовити державні акти на право власності на земельні ділянки у двомісячний термін.

8. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали