МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 2 лютого 2012 року N 19

Про затвердження проекту "Реконструкція будівлі "Національний центр ділового та культурного співробітництва "Український дім" по вул. Хрещатик, 2 в м. Києві"

Розглянувши проект "Реконструкція будівлі "Національний центр ділового та культурного співробітництва "Український дім" по вул. Хрещатик, 2 в м. Києві", науково-технічна рада вирішила:

Рекомендувати Управлінню впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва (Бондарчук Н. Л.) разом з Департаментом розвитку будівельної діяльності, ціноутворення та економіки будівництва (Губень П. І.) і Департаментом містобудування, архітектури та планування територій (Соколов І. А.) підготувати проект розпорядження Кабінету Міністрів України с...

 

Доступ до документа «Рішення від 02.02.2012 № 19 Про затвердження проекту "Реконструкція будівлі "Національний центр ділового та культурного співробітництва "Український дім" по вул. Хрещатик, 2 в м. Києві"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали