Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Програми підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині оснащення Національної поліції автомобілями спеціалізованого призначення

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 листопада 2019 р. N 914

Київ

Про затвердження Програми підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині оснащення Національної поліції автомобілями спеціалізованого призначення

Відповідно до пункту 1 статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Програму підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині оснащення Національної поліції автомобілями спеціалізованого призначення, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

О. ГОНЧАРУК

Інд. 29

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 листопада 2019 р. N 914

ПРОГРАМА
підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині оснащення Національної поліції автомобілями спеціалізованого призначення

Мета Програми

Метою Програми є забезпечення готовності Національної поліції до охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, публічної безпеки і порядку та протидії злочинності.

Шляхи і способи виконання Програми

Програму передбачається виконати шляхом проведення закупівель автомобілів спеціалізованого призначення в спосіб, передбачений законодавством у сфері державного оборонного замовлення, з урахуванням особливостей залучення суб'єктами господарювання - резидентами України кредитів (позик) під державні гарантії для виконання програм, пов'язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави.

Завдання Програми

Основним завданням Програми є підвищення рівня оснащеності органів (установ, підрозділів) Національної поліції автомобілями спеціалізованого призначення, придатними для ефективного виконання поліцейськими визначених законом завдань, зокрема із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі, стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях.

Очікувані результати виконання Програми

У результаті виконання Програми очікується:

забезпечити органи (установи, підрозділи) Національної поліції автомобілями спеціалізованого призначення;

підвищити оперативність та ефективність виконання поліцейськими визначених законом завдань, у тому числі в населених пунктах районного рівня (міста, селища, села).

Обсяги і джерела фінансування Програми

Обсяги витрат, пов'язаних з обслуговуванням та погашенням кредиту, залученого під державні гарантії для виконання Програми, очікувана вартість автомобілів спеціалізованого призначення, а також загальний обсяг витрат державного бюджету на їх закупівлю, зокрема за роками, визначається під час укладання відповідного державного контракту на виконання передбаченого Програмою завдання, згідно з показниками державного оборонного замовлення та з урахуванням того, що обсяг залученого у 2019 році кредиту (позики) під державні гарантії не повинен перевищувати 500 млн. гривень.

Кошти для фінансування укладених державних контрактів на виконання Програми передбачаються Національною поліцією під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік.

Строк виконання Програми

Визначені Програмою завдання передбачається виконати до квітня 2023 року.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали