ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Восьма сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 07.12.2011 р. N 241

Про затвердження Програми забезпечення організації претензійно-позовної роботи Житомирської міської ради та її виконавчих органів на 2012 рік

Розглянувши Програму забезпечення організації претензійно-позовної роботи Житомирської міської ради та її виконавчих органів на 2012 рік, та на підставі ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму забезпечення організації претензійно-позовної роботи Житомирської міської ради та її виконавчих органів на 2012 рік, що додається.

2. Департаменту бюджету і фінансів міської ради в установленому порядку передбачити в бюджеті міста виділення коштів на 2012 рік для реалізації Програми.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г. В.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Житомирської міської ради
07.12.2011 N 241

Програма
забезпечення організації претензійно-позовної роботи Житомирської міської ради та її виконавчих органів на 2012 рік

1. Загальні положення

Чинним процесуальним законодавством України передбачено обов'язок особи при зверненні до суду за захистом порушених прав сплатити судовий збір. Судовий збір включається до складу судових витрат. У випадку прийняття рішення не на користь Житомирської міської ради та її виконавчих органів, вона зобов'язана компенсувати ці витрати.

2. Мета Програми

Програма забезпечення організації претензійно-позовної роботи Житомирської міської ради та її виконавчих органів на 2012 рік розроблена з урахуванням вимог Цивільного процесуального кодексу України, Господарського процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України, Закону України "Про судовий збір" (Закон N 3674-VI) та покликана на забезпечення фінансового супроводу подачі позовних заяв в інтересах територіальної громади, покриття судових витрат, пов'язаних із їх розглядом в суді та виконання судових рішень, які вступили в законну силу.

3. Шляхи реалізації Програми

- звернення до судів з метою захисту прав і законних інтересів Житомирської міської ради та її виконавчих органів, що включає в себе сплату судового збору;

- сплата штрафів, накладених на виконавчий комітет Житомирської міської ради органами державної виконавчої служби згідно із відповідними постановами;

- авансування витрат на проведення виконавчих дій по судовим рішенням, прийнятим на користь Житомирської міської ради.

Загальна сума витрат складає - 50000 грн.

4. Очікувані результати

Реалізація Програми забезпечить дотримання вимог чинного законодавства в частині звернення до суду за захистом порушених прав та інтересів Житомирської міської ради і її виконавчих органів та виконання судових рішень.

 

Секретар міської ради

Н. П. Леонченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали