ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.09.2011 р. N Р-657/0/3-11

Про затвердження регіонального плану заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", Указом Президента України від 8 грудня 2008 року N 1149/2008 "Про Всеукраїнський тиждень права", розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2011 року N 777-р "Про затвердження плану заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права" (План N 777-р), з метою належної організації проведення Всеукраїнського тижня права у Дніпропетровській області:

1. Затвердити регіональний план заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права у Дніпропетровській області (додається).

2. Зобов'язати голів райдержадміністрацій, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, рекомендувати міським головам:

2.1. Забезпечити організацію у Дніпропетровській області заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права.

2.2. Надати інформацію щодо упровадження зазначених заходів до управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації до 20 грудня 2011 року.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Ступака І. І.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
27.09.2011 N Р-657/0/3-11

Регіональний план заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права у Дніпропетровській області

N
з/п

Заходи

Термін виконання

Відповідальні за виконання

1.

Проведення:

1.1.

Всеукраїнського уроку на тему: "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини у навчальних закладах.

9 грудня

Головне управління освіти і науки облдержадміністрації, Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, Головне управління юстиції у Дніпропетровській області (за згодою), голови райдержадміністрацій, міські голови (за згодою)

1.2.

Навчань, лекцій, бесід з питань реалізації і захисту прав людини за участю працівників підприємств, установ та організацій.

5 - 10 грудня

Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, Головне управління юстиції у Дніпропетровській області (за згодою), голови райдержадміністрацій, міські голови (за згодою)

1.3.

Книжкових виставок, презентацій видання літератури правового змісту, оформлення у навчально-виховних і культурно-освітніх закладах, виставкових комплексах та військових частинах Дніпропетровського гарнізону тематичних стендів.

5 - 10 грудня

Головне управління освіти і науки облдержадміністрації, управління культури і туризму облдержадміністрації, управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, Головне управління юстиції у Дніпропетровській області (за згодою), ГУ МВС України в Дніпропетровській області (за згодою), 6 гвардійський армійський корпус Дніпропетровського гарнізону (за згодою), голови райдержадміністрацій, міські голови (за згодою)

1.4.

Лекцій, бесід з питань реалізації і захисту прав людини в установах виконання покарань.

5 - 10 грудня

Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Дніпропетровській області (за згодою), Головне управління юстиції у Дніпропетровській області (за згодою)

2.

Організація:

2.1.

Науково-практичних конференцій, круглих столів, дискусій, майстер-класів провідних юристів, присвячених проблематиці прав людини, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, народних депутатів України, діячів науки і культури.

5 - 10 грудня

Головне управління освіти і науки облдержадміністрації, управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, Головне управління юстиції у Дніпропетровській області (за згодою), голови райдержадміністрацій, міські голови (за згодою)

2.2.

Тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекцій, бесід, круглих столів, правових конкурсів, ігр, змагань тощо) у закладах культури, навчальних, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, військових частинах Дніпропетровського гарнізону.

5 - 10 грудня

Головне управління освіти і науки облдержадміністрації, управління культури і туризму облдержадміністрації, Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Головне управління юстиції у Дніпропетровській області (за згодою), ГУ МВС України в Дніпропетровській області, 6 гвардійський армійський корпус Дніпропетровського гарнізону (за згодою), голови райдержадміністрацій, міські голови (за згодою)

3.

Запровадження виступів у ЗМІ з питань захисту прав людини.

грудень

Управління преси та інформації облдержадміністрації, управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, юридичне управління облдержадміністрації, Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Головне управління юстиції у Дніпропетровській області (за згодою), голови райдержадміністрацій, міські голови (за згодою)

4.

Надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення з питань реалізації і захисту прав людини через громадські приймальні та юридичні клініки.

5 - 10 грудня

Головне управління юстиції у Дніпропетровській області (за згодою), юридичні клініки Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара (за згодою), Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (за згодою), Національного гірничого університету (за згодою), Академії митної служби України (за згодою)

5.

Забезпечення широкого висвітлення в друкованих та електронних засобах масової інформації заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

5 - 10 грудня

Управління преси та інформації облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, міські голови (за згодою)

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
взаємодії з правоохоронними
органами, оборонної та
мобілізаційної роботи
облдержадміністрації

І. Ю. Федорчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали