КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 квітня 2012 р. N 332

Київ

Про затвердження режиму округу і зон санітарної охорони курорту Скадовськ

Відповідно до частини третьої статті 29 Закону України "Про курорти" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити режим округу і зон санітарної охорони курорту Скадовськ згідно з додатком.

2. Херсонській обласній державній адміністрації забезпечити у шестимісячний строк проведення заходів щодо встановлення режиму округу і зон санітарної охорони курорту Скадовськ.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 25 квітня 2012 р. N 332


РЕЖИМ
округу і зон санітарної охорони курорту Скадовськ

Режим першої зони (зони суворого режиму)

1. Перша зона (зона суворого режиму) встановлюється для охорони Джарилгацької затоки Чорного моря та прилеглих до неї водних об'єктів завширшки не менш як 100 метрів відповідно до меж округу і зон санітарної охорони курорту Скадовськ, затверджених Законом України "Про оголошення природних територій міста Скадовська Херсонської області курортом державного значення" (Закон N 3698-VI).

2. Територія лікувальних пляжів в межах першої зони (зони суворого режиму) забезпечується централізованими системами водопостачання та водовідведення і утримується відповідно до вимог санітарного законодавства.

3. Благоустрій пляжу, регулярне планове очищення його від твердих відходів з подальшим вивезенням їх на міський полігон, озеленення та упорядкування території здійснюються санаторно-курортними закладами, що розташовані на території курорту.

4. Херсонська облдержадміністрація забезпечує встановлення на межі першої зони (зони суворого режиму) через кожні 300 метрів стендів, на яких розміщено інформацію про режим зазначеної зони.

5. У межах першої зони (зони суворого режиму) забороняється проведення певних видів господарської діяльності відповідно до статті 31 Закону України "Про курорти".

Режим другої зони (зони обмежень)

6. Дія режиму другої зони (зони обмежень) поширюється на акваторію Джарилгацької затоки та територію, з якої відбувається стік поверхневих і ґрунтових вод до Джарилгацької затоки, а також територію, на якій розміщені санаторно-курортні заклади та заклади відпочинку, і територію, призначену для їх будівництва згідно з генеральним планом міста та містобудівною документацією.

7. Херсонська облдержадміністрація забезпечує встановлення на межі другої зони (зони обмежень) через кожні 500 метрів стендів, на яких розміщено інформацію про режим зазначеної зони.

8. Проекти будівництва (розширення) санаторно-курортних закладів та закладів відпочинку на курорті Скадовськ незалежно від їх підпорядкування розробляються відповідно до завдання на проектування, погодженого з Мінінфраструктури, МОЗ та Херсонською облдержадміністрацією.

9. У межах другої зони (зони обмежень) забороняється проведення певних видів господарської діяльності відповідно до статті 32 Закону України "Про курорти".

Режим третьої зони (зони спостережень)

10. Дія режиму третьої зони (зони спостережень) поширюється на територію формування, живлення і використання курортних факторів, лісові насадження навколо курорту, а також території, господарське використання яких без дотримання встановлених для округу санітарної охорони правил може несприятливо впливати на курортні фактори, ландшафтно-кліматичні умови курорту, його природні та лікувальні ресурси.

11. Діяльність санаторно-курортних закладів та закладів відпочинку незалежно від їх підпорядкування, пов'язана з використанням природних лікувальних ресурсів та організацією санаторно-курортного режиму на курорті Скадовськ, а також діяльність підприємств, установ та організацій, які обслуговують курорт, координується Мінінфраструктури.

12. Херсонська облдержадміністрація забезпечує встановлення на межі третьої зони (зони спостережень), в місцях її перетину з автомагістралями і ґрунтовими дорогами та на пішохідних доріжках стендів, на яких розміщено інформацію про режим зазначеної зони.

13. У межах третьої зони (зони спостережень) забороняється проведення певних видів господарської діяльності відповідно до статті 33 Закону України "Про курорти".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали