НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 9 лютого 2012 року N 270

Про затвердження роз'яснення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про порядок застосування частини шостої статті 40 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" щодо розкриття інформації відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності"

Відповідно до пункту 15 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" та постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності" (Постанова N 1223), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Затвердити роз'яснення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про порядок застосування частини шостої статті 40 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" щодо розкриття інформації відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності", що додається (див. окремо в базі).

2. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства.

3. Управлінню інформаційних технологій забезпечити оприлюднення цього рішення на веб-сайті Комісії.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Мозгового.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 9 лютого 2012 р. N 6

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали