НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2012 року N 435

Про затвердження роз'яснення про порядок застосування пункту 373 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" щодо необхідності погодження набуття істотної участі у корпоративному інвестиційному фонді

Відповідно до пункту 23 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Затвердити роз'яснення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про порядок застосування пункту 373 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" щодо необхідності погодження набуття істотної участі у корпоративному інвестиційному фонді", що додається.

2. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства.

3. Управлінню інформаційних технологій (А. Заїка) забезпечити оприлюднення цього рішення на веб-сайті НКЦПФР.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку К. Кривенко.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали