Додаткова копія: Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у 2018 році

Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у 2018 році

Розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації
від 27 квітня 2018 року N 258

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області
07 травня 2018 р. за N 19/1276

Відповідно до статей 6, 17 і 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року N 197 "Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах" (Постанова N 197), з метою забезпечення державних соціальних гарантій у сфері транспортного обслуговування, дотримання принципу соціальної справедливості під час надання пільг:

1. Затвердити для окремих категорій осіб, визначених у пункті 2 Порядку надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року N 197 (Постанова N 197), розмір щомісячної готівкової виплати у 2018 році у сумі 120,00 гривень.

Для осіб, які відповідно до законів мають право на пільги з оплати проїзду транспортом загального користування на міжміських маршрутах, розмір щомісячної готівкової виплати становить 144,00 гривні.

Для осіб з інвалідністю I групи, дітей з інвалідністю (крім дітей до шести років) розмір щомісячної готівкової виплати становить 240,00 гривень.

Для осіб з інвалідністю I, II групи та дітей з інвалідністю (крім дітей до шести років), які навчаються у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти або проходять реабілітацію, розмір щомісячної готівкової виплати становить 480,00 гривень.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування на території області:

у разі зміни вартості однієї поїздки у міському комунальному транспорті у тижневий термін інформувати обласну державну адміністрацію;

у місячний строк після прийняття рішення щодо надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах інформувати про це Міністерство соціальної політики України та департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

3. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови державної адміністрації Дурана І. П.

 

Голова державної адміністрації

Г. Москаль
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали