КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2017 р. N 655

Про затвердження щорічного обласного плану заходів щодо реалізації "Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки"

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 26 лютого 2016 року N 68/2016 "Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні" (Указ N 68/2016), з метою забезпечення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства:

1. Затвердити щорічний обласний план заходів щодо реалізації "Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки" (далі - план заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам Київської облдержадміністрації, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання плану заходів.

3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

3.1. розробити та затвердити відповідні плани заходів, залучивши до їх підготовки інститути громадянського суспільства;

3.2. інформувати облдержадміністрацію про виконання плану заходів, затвердженого пунктом 1 цього розпорядження, та власних планів заходів через управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації до 26 грудня 2018 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Кучера В. А.

 

Голова адміністрації

О. Л. Горган

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської обласної державної адміністрації
29 грудня 2017 року N 655

Щорічний обласний план заходів
щодо реалізації "Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки"

1. Провести спільні просвітницькі заходи (конференції, семінари, круглі столи тощо) за участю представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства.

Управління з питань внутрішньої політики Київської облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)

Протягом 2018 року.

2. Залучати:

2.1. організації громадянського суспільства до роботи у складі оргкомітетів, робочих груп, інших консультативно-дорадчих органів при місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування;

2.2. делегації представників громадськості та інститутів громадянського суспільства області у масових заходах щодо відзначення державних свят та пам'ятних історичних подій із виїздом у населені пункти області та України.

Управління з питань внутрішньої політики Київської облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)

Протягом 2018 року.

3. Організувати в навчальних закладах області відкриті уроки щодо розвитку громадянського суспільства в сучасних умовах.

Департамент освіти і науки Київської облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)

Протягом 2018 року.

4. Провести збір та аналіз інформації про суспільно-політичну ситуацію в області.

Управління з питань внутрішньої політики Київської облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)

Протягом 2018 року.

5. Провести семінари та тренінги для представників місцевих органів виконавчої влади, організацій громадянського суспільства з питань проведення громадської експертизи, організації доступу до публічної інформації, антикорупційної експертизи тощо, а також за проблематикою інституційного розвитку громадських організацій області, підвищення ефективності їх діяльності.

Управління з питань внутрішньої політики Київської облдержадміністрації, заклад післядипломної освіти "Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при облдержадміністрації", організації громадянського суспільства (за згодою)

Протягом 2018 року.

6. Проводити заходи з розвитку міжрегіонального співробітництва з реалізації культурно-мистецьких проектів, зокрема, взяти участь у загальноукраїнському проекті культурної інтеграції "Український Донбас".

Управління з питань внутрішньої політики, інформації та зв'язків з громадськістю, культури, національностей та релігій, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)

Протягом 2018 року.

7. Організувати освітні, інформаційно-просвітницькі заходи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, створювати умови для їх розвитку як творчих особистостей, популяризувати національно-культурну спадщину.

Департамент освіти і науки, управління з питань внутрішньої політики, інформації та зв'язків з громадськістю, культури, національностей та релігій, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, служба у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)

Протягом 2018 року.

8. Провести публічні консультації місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськістю (дні відкритих дверей, громадські слухання, засідання за круглим столом тощо) щодо залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики.

Управління з питань внутрішньої політики, структурні підрозділи Київської облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)

Протягом 2018 року.

 

Заступник голови -
керівник апарату адміністрації

В. А. Кучер
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали