ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.09.2011 р. N Р-615/0/3-11

Про затвердження складу конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути)

Керуючись Законами України "Про автомобільний транспорт", "Про місцеві державні адміністрації", постановами Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (зі змінами та доповненнями), від 18 лютого 1997 року N 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" (зі змінами та доповненнями), розпорядженням голови облдержадміністрації від 26 вересня 2006 року N 395-р-06 "Про затвердження Положення про конкурсний комітет з проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути)", зареєстрованим в Дніпропетровському обласному управлінні юстиції 30 листопада 2006 року за N 47/1421, з метою поліпшення організації перевезення пасажирів, розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг, вибору на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб, які забезпечуватимуть виконання необхідних обсягів та якість перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування:

1. Створити конкурсний комітет з проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути) та затвердити його новий склад згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 24 січня 2007 року N 20-р-07 "Про затвердження складу конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування" (зі змінами та доповненнями).

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління транспорту, зв'язку та дорожнього будівництва облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Темника Г. П.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
14.09.2011 N Р-615/0/3-11

Склад
конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути)

ТЕМНИК
Геннадій Павлович

заступник голови облдержадміністрації, голова конкурсного комітету

ЮРЧЕНКО
Віталій Сергійович

виконуючий обов'язки начальника управління транспорту, зв'язку та дорожнього будівництва облдержадміністрації, секретар конкурсного комітету (без права голосу)

БЕРЧУК
Андрій Васильович

голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України (за згодою)

БУЗЯКОВ
Рінат Муратович

начальник територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Дніпропетровській області (за згодою)

ЗАЯЦ
Сергій Іванович

голова Дніпропетровського обласного комітету по боротьбі з корупцією і порушенням прав громадян (за згодою)

ЗВОНОВ
Олександр Сергійович

виконавчий директор Асоціації автомобільних перевезень ТОВ "Дніпроавтотранс" (за згодою)

КАЗАКОВ
Максим Миколайович

віце-президент Всеукраїнської громадської організації "Спілка громадських організацій України "Народна Рада" в Дніпропетровській області (за згодою)

НЕМОГА
Геннадій Вячеславович

виконуючий обов'язки заступника начальника управління - начальника відділу дорожнього будівництва та зв'язку управління транспорту, зв'язку та дорожнього будівництва облдержадміністрації

РОМАНЕНКО
Олександр Григорович

президент Дніпропетровської обласної громадської організації "Спілка перевізників та користувачів автомобільного пасажирського транспорту" (за згодою)

СЕЛІВАНОВА
Людмила Євгенівна

начальник юридичного управління облдержадміністрації

ТАЛОВ
Микола Миколайович

голова Дніпропетровської філії AsMAP України у Дніпропетровській області (за згодою)

ТАТАЄВА
Людмила Сергіївна

віце-президент асоціації автоперевізників Дніпропетровської області (за згодою)

ФІКЛІСТОВ
Віталій Миколайович

начальник відділу автотехнічної інспекції управління Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України в Дніпропетровській області (за згодою)

ЦИМБАЛ
Валерій Олександрович

голова правління обласної громадської організації "Дніпропетровський комітет по захисту прав споживачів" (за згодою)

ШЕРСТЮК
Юрій Олександрович

начальник відділу транспорту та фінансового забезпечення управління транспорту, зв'язку та дорожнього будівництва облдержадміністрації

 

Заступник голови - керівник апарату
облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Виконуючий обов'язки начальника
управління транспорту, зв'язку та
дорожнього будівництва
облдержадміністрації

В. С. Юрченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали